PARTNER PORTALU

IKEA wprowadza wspólną ofertę mebli kuchennych i łazienkowych

Kuchnia jest sercem i wizytówką domu, dlatego powinna być odpowiednio urządzona. W realizacji ciekawych pomysłów aranżacyjnych pomocni są producenci i dystrybutorzy mebli.

Autor: HouseMarket.pl 21 maja 2015 14:21

- W tym roku zdecydowaliśmy się wprowadzić wspólną ofertę dla mebli kuchennych oraz łazienkowych – mówi Magdalena Gorecka-Przepolska, kierownik marketingu IKEA Kraków. – Kuchnia jest sercem i wizytówką naszego domu, dlatego wszyscy chcemy, aby była odpowiednio urządzona. Natomiast, jak wynika z naszym obserwacji, łazienkę często traktujemy po macoszemu i odkładamy w czasie jej wykończenie. A przecież łazienka to nie tylko płytki i armatura – równie ważne są funkcjonalne i przede wszystkim trwałe meble – dodaje Magdalena Gorecka-Przepolska.

IKEA Kraków przygotowała szereg atrakcyjnych propozycji dla wszystkich, którzy w dniach od 18 maja do 12 lipca, kupią meble kuchenne lub łazienkowe.

"IKEA Metod" to system mebli kuchennych oparty na modułach o prostych kształtach i rozmiarach, będących wielokrotnością 20 cm. Takie rozwiązanie ułatwia zaaranżowanie kuchni i pozwala na dopasowanie mebli do nietypowych i małych pomieszczeń. Ponadto w systemie modułowym drzwi i fronty szuflad mogą być rozmieszczane niezależnie od organizacji wnętrza szafek. Na kuchnie "Metod" obowiązuje 25-letnia gwarancja, a na sprzęt AGD - 5-letnia.

Seria łazienkowa "Godmorgon" wyróżnia się nowoczesną stylistyką i bogatym wyposażeniem wewnętrznym, pozwalającym na łatwe utrzymanie porządku. Wszystkie szafki pod umywalkę oraz szafki ścienne objęte są bezpłatną 10-letnią gwarancją.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych