PARTNER PORTALU

Jadalnia jak marzenie

W jadalni - podobnie, jak w kuchni czy salonie - modne są nowoczesne proste formy i meble łączące różne kolory i materiały. Zobaczcie przykłady najmodniejszych mebli.

www.dobrzemieszkaj.pl

Autor: Publikator - dobrzemieszkaj.pl 13 maja 2016 13:12

Jakie meble wybierać chcąc urządzić nowoczesną jadalnię? Przede wszystkim pamiętajmy, że obecnie panuje trend na prostotę i geometrię.

Na jakiś czas powinniśmy pożegnać się z rzeźbionymi, stylizowanymi nogami na rzecz prostych podstaw. Nie oznacza to jednak, że muszą one być banalne. Modne są ciekawe geometryczne kształty lub nóżki metalowe, tworzące kontrast z siedziskiem krzesła czy stołowym blatem. Sam blat może być klasyczny - drewniany, ale również szklany lub pomalowany np. na biało. 

Zestawianie klasycznego koloru drewna z bielą, czernią bądź szarościami w połysku lub macie to kolejna zauważalna tendencja. Warto przy tym zaznaczyć, że drewno pozostaje ciągle modne i świetnie komponuje się ze wspomnianymi kolorami i fakturami. Z kolei wspomniana moda na geometrię przejawia się w asymetrycznie podzielonych frontach czy oryginalnych kształtach całych mebli. 

Więcej na ten temat tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych