PARTNER PORTALU

Jak dobrać meble do pokoju dziecięcego

Funkcjonalne zaplanowanie i urządzenie pokoju dziecięcego wymaga uwzględnia zmieniających się potrzeb rosnących szybko dzieci. Równie ważna jest w nim radosna i przyjazna atmosfera, którą wprowadzają żywe kolory i wzory.

Autor: housemarket.pl 22 kwietnia 2015 09:29

Marka raumplus oferuje rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w królestwie dziecka. W pojemnej szafie zmieści się cała dziecięca garderoba, różnego rodzaju akcesoria oraz masa zabawek. Z kolei fronty szaf wykończone warstwą tablicową to przestrzeń na kreatywną zabawę. Na drzwiach zawieszone mogą też zostać specjalne kieszenie na kredę i drobne zabawki. Fronty drzwi z naniesionym kolorowym wzorem, grafiką lub ulubionym zdjęciem dodatkowo ożywiają przestrzeń pokoju. Wielofunkcyjność systemów sprawia, że górna część szafy może zostać wykorzystana do urządzenia na niej sypialni dla dziecka.

Dzięki przesuwnym drzwiom i odpowiednio dobranym regałom urządzić można kącik do nauki. Zamontowany na optymalnej wysokości blat posiada odpowiednio dużo miejsca na komputer a w szufladach i w szafach zmieszczą się podręczniki i przybory szkolne. Całość zasłaniają wielkoformatowe drzwi przesuwne, których fronty wykańczane są w indywidualnie dobierany sposób.

Jeszcze więcej funkcji oferuje system Mobile. To innowacyjne rozwiązanie jest połączeniem technologii drzwi przesuwnych oraz systemu do przechowywania. Mobile w pełni ujawnia swoje zalety, gdy konieczna staje się przeprowadzka lub nowa aranżacja wnętrza domu. Konstrukcja systemu daje możliwość samodzielnego demontażu i przeniesienia go do nowego miejsca. Ten przyjazny użytkownikowi mebel łączy funkcję garderoby z miejscem do pracy lub nauki, które tworzy wysuwany stolik oraz praktyczne półki i szuflady.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych