PARTNER PORTALU

Jak projektować atrakcyjne wnętrza?

Design odgrywa coraz ważniejszą rolę w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, komercyjnych czy publicznych. Jak więc projektować atrakcyjnie i funkcjonalnie? Dowiemy się podczas 4 Design Days.

Autor: HouseMarket.pl 05 lutego 2016 12:06

O designie, wzornictwie i nowoczesnych technologiach będą rozmawiać paneliści sesji zatytułowanej „Jak technologia i nowe oczekiwania pokolenia X, Y, Z wpływają na myślenie o projektowaniu i architekturze”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-14 lutego br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Design jest ważnym aspektem wpływającym na dzisiejsze pokolenie młodych, często niezależnych i wolnych zawodowo pracowników. Coraz częściej zauważalna jest jego istota zarówno w projektowaniu biur, jak i innych wnętrz.

Jak projektować atrakcyjnie i funkcjonalnie? Będą o tym mówić designerzy, projektanci, eksperci, przedstawiciele producentów. W sesji dyskusyjnej wezmą udział Andrzej J. Horoch, CEO, Chief Creative Officer w Workroom Agency, Rafał Kołodziej, projektant Strategii i Usług, Justyna Kurtz, Creative Designer marki Rust, Magdalena Lubińska, dyrektor generalny i współzałożycielka Biura Projektowego CODE Architecture & Design, architekt Andrzej Marek, przedstawiciele firm Roca oraz Autodesk, a także architekt Marek Tryzybowicz, Founding Partner w Bose International Planning and Architecture.

Rozmowę poprowadzi znana z programu „Bitwa o dom” architekt Natalia Nguyen.

Podczas sesji będzie można zobaczyć także prezentację „Poznajmy się w wirtualnym świecie – technologiczna rewolucja w marketingu i sprzedaży powierzchni komercyjnych” przygotowaną przez Andrzeja J. Horocha, CEO, Chief Creative Officer w Workroom Agency.

Więcej o 4DD na www.4dd.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych