PARTNER PORTALU

Jak urządzić łazienkę o małym metrażu

Łazienki zaprojektowane z pomocą architektów i projektantów to dobre źródło inspiracji i pomysłów dla wszystkich posiadaczy małych łazienek -Urządzanie małej łazienki to spore wyzwanie: często trudno jest zmieścić wszystkie niezbędne sprzęty. Jednak nawet niewielkie wnętrze można urządzić modnie i wygodnie nowych i do remontu.

www.dobrzemieszkaj.pl

Autor: Dobrzemieszkaj.pl 04 maja 2015 11:51

Łazienka to pomieszczenie, którego urządzenie stanowi bodaj największe wyzwanie dla inwestorów. A tym bardziej mała łazienka. Niestety w wielu polskich domach i mieszkaniach jej powierzchnia nie przekracza trzech metrów kwadratowych. Ale bez obaw - nawet tak nieduże wnętrze można urządzić elegancko i komfortowo. Niestety z czegoś trzeba będzie zrezygnować, ale - jak udowadniają w swoich realizacjach architekci i projektanci wnętrz - warto, bo wówczas zyskujemy cenną przestrzeń. 

Urządzanie małej łazienki to spore wyzwanie: często trudno jest zmieścić wszystkie niezbędne sprzęty. Jednak nawet niewielkie wnętrze można urządzić modnie i wygodnie. Wśród gotowych projektów można znaleźć rozwiązania z prysznicem, ale także z wanną.  Pomieszczenia z pojemnymi szafami i schowkami, w wielu znalazło się nawet miejsce na pralkę. To wnętrza urządzone w jasnych optycznie powiększających przestrzeń kolorach.

Wszystkie są doskonałym przykładem na to, że nawet łazienkę o powierzchni trzech metrów kwadratowych można urządzić komfortowo, elegancko i modnie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych