PARTNER PORTALU

Kreatywne mieszkanie w stylu DIY

Kiedy mieszkanie jest małe, a budżet na jego urządzenie niewygórowany trzeba postawić na kreatywność. Farba ben® ma nieograniczoną kolorystykę i dobre parametry, szczególnie do projektów DIY, czyli „zrób to sam”.

Autor: housemarket.pl 06 sierpnia 2015 13:45

Bez fachowej pomocy

Benjamin Moore stworzył farbę z myślą o młodych, którzy cenią sobie wysoką jakość i mają odwagę działać na własną rękę. Malowanie ma tę zaletę, że nie wymaga szczególnych zdolności ani specjalistycznej wiedzy. Wystarczy dokładnie zapoznać się z zaleceniami producenta na opakowaniu i praktycznie od razu można działać.

Farbę ben® wyróżnia konsystencja, dzięki której malowanie jest nie tylko proste, ale i przyjemne. Farba równomiernie się rozprowadza nie pozostawiając smug. Jest dostępna w blisko 4 tys. odcieni, co daje nieograniczone możliwości dekoracji i to nie tylko ścian. Stosując odpowiedni grunt można nią malować drewno, a nawet metal. Farba występuje w matowym stopniu połysku i w wersji półmatowej. W tej drugiej ma pierwszą klasę ścieralności (wg normy PN-EN13300), co ułatwia utrzymanie ścian w czystości na przykład w przedpokoju czy pokoju dziecięcym.

Kolory cię urządzą

W małym mieszkaniu liczy się każdy metr kwadratowy. Przy pomocy kolorów można dowolnie rozplanować przestrzeń lub jeden pokój przystosować do różnych funkcji. Poza tym wprowadzić oryginalne akcenty w wystroju.

Biuro w sypialni – ściana w pasy wyraźnie oddziela strefę domowego biura od wypoczynkowej, ale jednocześnie nawiązuje kolorystycznie do całości wystroju, wnętrze pomalowano farbą ben® w matowym stopniu połysku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych