Łazienka z nagrodamiHouseMarket.pl - 05 kwietnia 2019 16:04


Ceramika Paradyż zdobyła nagrodę główną w branżowym konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2019”. Jury doceniło jakość i wzornictwo kolekcji Barro inspirowanej elegancją czarnej, metamorficznej skały. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 2 kwietnia w Warszawie podczas Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej.

Barro to kolekcja w wielkim formacie nawiązująca do naturalnego piękna czarnego kamienia. Płytki ścienne i podłogowe w odcieniu Nero wprowadzają do aranżacji łazienki, salonu czy kuchni luksusowy styl, łączący dbałość o jakość materiału z niepowtarzalnych klimatem. Cztery powiększone formaty płyt gresowych – 89.8 x 179.8 cm, 59.8 x 119.8 cm, 89.8 x 89.8 cm, 59.8 x 59.8 cm – pozwalają na uzyskanie wrażenia jednolitej powierzchni i zastosowanie kompozycji przypominającej monolityczny blok marmuru. 

Konkurs „Łazienka – Wybór Roku” organizowany jest przez magazyn branżowy „Łazienka”. Celem konkursu jest wyróżnienie oraz promocja produktów wyposażenia łazienki obecnych na polskim rynku, promowanie odpowiedzialności firm za swój wyrób oraz promowanie estetycznych i funkcjonalnych łazienek.

– Jako lider na polskim rynku jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami wnętrzarskimi. Mamy jednak świadomość, że niektórzy klienci szukają produktów, które po pięciu, dziesięciu czy piętnastu latach będą nadal zachwycać swoim ponadczasowym wzornictwem. Kolekcję Barro marki Paradyż My Way stworzyliśmy właśnie dla nich, a przyznanie przez ekspertów nagrody głównej w konkursie utwierdza nas w przekonaniu, że inspiracja naturalnymi materiałami zawsze pozostaje w modzie – mówi Beata Dela, lider produktu Ceramiki Paradyż.