PARTNER PORTALU

Mieszkanie w barwach ziemi? Inspiracja prosto od architekta

Barwy ziemi, z przewagą jasnych beżów, duża ilość naturalnego drewna, spokojne szarości i śnieżna biel. Taką paletę kolorów wybrała do swojego domu architekt Małgorzata Galewska z pracowni projektowej Epoca.

www.dobrzemieszkaj.pl

Autor: Dobrzemieszkaj.pl 03 września 2015 14:32

Choć dobór barw był kwestią oczywistą, nad którą Małgorzata nie musiała się długo zastanawiać, stworzenie całego projektu okazało się być sporym wyzwaniem. Zapytana o to, jak projektuje się „dla siebie”, architekt szczerze przyznaje:

- Urządzenie domu dla siebie nie było proste. Paradoksalnie, ilość znanych mi możliwości, utrudniała podjęcie decyzji - przyznaje Małgorzata Galewska. Po rozważeniu różnorodnych wizji, jakie rodziły się w jej głowie i wzięciu pod uwagę wszelkich możliwych rozwiązań, architekt postanowiła kierować się własnym gustem i poczuciem komfortu, wybierając po prostu to, co lubi.

Jasnej barwie drewna towarzyszą szarości w najróżniejszych odcieniach – od wyblakłych, którymi pomalowano ściany, po mocniejsze w formie mebli. Jedynym pomieszczeniem, które zdaje się delikatnie wyłamywać spod dominacji drewna jest sypialnia. Tutaj właścicielka postawiła na szarości, które zajęły miejsce dominujących dotąd w projekcie beżów, eksplorując ten kolor do maksimum.

Więcej na Dobrzemieszkaj.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych