PARTNER PORTALU

Nowa marka w ofercie Almi Decor

Almi Decor wprowadził do swojej oferty nową markę Essential Home. To meble sugestywne, nawiązujące do przełomu lat od 30. do 60. z powiewem nowoczesności.

Autor: housemarket.pl 23 sierpnia 2017 14:00

Essential Home to marka, która projektuje meble, oświetlenie i dekoracje w stylu retro, nawiązujące do lat 30., 40., 50. i 60. Firma na pierwszym miejscu stawia nie tylko na wyjątkowy design, ale przywiązuje ogromną wagę do wysokiej jakości produktów.

W projektach marki ważną rolę odgrywa harmonia, klasyczne nieskomplikowane formy oraz eksperymenty z materiałami, co w efekcie ma uczynić pomieszczenie bardziej intymnym i przytulnym. Ich produkty to prawdziwa kombinacja kolorów, materiałów i popis wzornictwa. Każdy mebel jest elegancki i luksusowy. Marka potrafi także zaskoczyć - np. oryginalnym projektem komody Monokles Sideboard, która jest prawdziwą eksplozją futuryzmu.

Essential Home pobiera inspirację z wielu epok. Patrząc na te produkty mamy wrażenie, że podróżujemy w czasie - to meble i dodatki, które tworzą pomost między przeszłością i teraźniejszością. Są bardzo wygodne i dopracowane w każdym detalu po to, by nie tylko stanowiły oryginalny akcent we wnętrzu, ale były maksymalnie funkcjonalne. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych