PARTNER PORTALU

O roli projektu w polskim meblarstwie na 4DD

W programie 4 Design Days nie zabraknie dyskusji o meblarstwie i o tym, jaką rolę w tej branży pełni wzornictwo. Zapraszamy na panel dyskusyjny – 11 lutego, godz. 12.00, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach.

Autor: Biznesmeblowy.pl 08 lutego 2016 16:17

Czy design odgrywa znaczącą rolę w procesie sprzedażowym? Jak zachować równowagę między formą a funkcją mebla? Jak powinna układać się współpraca projektantów z producentami, aby osiągać pożądane efekty? Wreszcie – jak skutecznie promować design w polskim meblarstwie, szkolić młodych projektantów i pokazywać efekty ich pracy? O tym wszystkim będą dyskutowali 11 lutego eksperci branży meblarskiej i znawcy dobrego wzornictwa. W dyskusji usłyszymy między innymi: Ryszarda Balcerkiewicza – prezesa i właściciela firm Noti i Balma, dr. hab. Krzysztofa Chróścielewskiego – projektanta i kierownika Katedry Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Jana Cegiełkę – dyrektora kreatywnego Dobroteki i projektanta firmy Kler, Adama Krzanowskiego – prezesa Grupy Nowy Styl, Łukasza Paszkowskiego – projektanta wzornictwa przemysłowego i komunikacji wizualnej.

Tego samego dnia, podczas 4 Design Days, o godz. 18.00 zapraszamy na Galę Meblową, podczas której wręczymy nagrody i wyróżnienia w konkursie „Meble Plus – Produkt 2016” i w rankingach „Człowiek Roku 2015” i „Firma Roku 2015”. Galę poprowadzi znana m.in. w programów telewizyjnych projektantka Natalia Nguyen.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych