PARTNER PORTALU

Odkurzacz bezprzewodowy - dlaczego warto go mieć?

Odkurzacz to jedno z urządzeń, bez którego trudno wyobrazić sobie życie. Coraz większą popularnością cieszą się modele, w których nie ogranicza nas… kabel. Odkurzacze bezprzewodowe to wygoda, szerokie możliwości i doskonałe efekty.

Autor: housemarket.pl 03 stycznia 2018 12:16

Nie ciągną się za nami długie kable, nie musimy przepinać wtyczki przy zmianie pomieszczenia, posprzątamy szybko zarówno cały dom, jak i kanapę czy biblioteczkę, a urządzenie zajmuje częściej mniej miejsca niż klasyczny odkurzacz. To tylko kilka plusów wynikających z posiadania odkurzaczy bezprzewodowych. Co więcej, odkurzacze bezprzewodowe są zazwyczaj lekkie, nieduże, wykonane z materiałów wysokiej jakości i - w przypadku odkurzaczy automatycznych - mogą posprzątać dom nawet pod naszą nieobecność.

Przed wyborem odkurzacza bezprzewodowego warto dokładnie przeanalizować potrzeby i zastanowić się, czy odkurzacz sprosta zadaniom, jakie przed nim postawimy. Hoover przygotował przegląd sprzętów, które pomogą w utrzymaniu nieskazitelnej czystości w każdym miejscu. Oto 5 odkurzaczy do zadań specjalnych, które idealnie wyczyszczą każdą powierzchnię.

Rhapsody

Rhapsody stworzono po to, aby ułatwić czyszczenie każdej powierzchni - od podłogi aż po sufit. Akumulatorowy odkurzacz do zadań specjalnych jest wygodny w użyciu i bogaty w akcesoria. Unikalna, innowacyjna technologia Hspin-Core sprawia, że zabrudzenia i kurz spychane są na dno zbiornika, a dzięki temu nie spada siła ssania, pory filtra się nie zatykają, a opróżnianie zbiornika jest proste. Wielofunkcyjne urządzenie łatwo zmienimy w sprzęt, dzięki któremu odkurzymy samochodowe tapicerki i wykładziny czy domową biblioteczkę. Kółka szczotki elektrycznej z prostym systemem wyjmowania gwarantują dobrą przyczepność i duże możliwości manewru.

Easy Diving System pozwala przechylać rurę próżniową aż do 180 stopni i wyczyścić trudnodostępne miejsca w mieszkaniu. Oświetlenie LED na szczotce włącza się w narożnikach, gdzie nie dochodzi światło, a wszystko po to, aby efekty sprzątania były jeszcze lepsze. Również sprzątanie powyżej podłogi stało się łatwiejsze. Wszystko dzięki dodatkowym szczotkom: do księgozbiorów, sierści zwierząt, delikatnych tapicerek, wszystkich rodzajów mebli i grzejników. Czyszczenie zasięgowe ułatwia zaś długa szczotka (45 cm), łamana przedłużka ze szczotką do kurzu i ssawka do mebli oraz szczelinówka 2w1. Bateria litowa (22V) umożliwia pracę do 35 minut. Można ją ładować bezpośrednio w urządzeniu lub po wyjęciu. Co ważne, poziom naładowania Rhapsody mamy zawsze pod kontrolą na wyświetlaczu LED, a praktyczna dźwignia pod przyciskiem zasilania umożliwia płynne włączenie trybu ciągłego odkurzania.

Athen Evo 

Athen Evo powstał z myślą o wydajnej pracy i komforcie. To sprzęt gwarantujący najwyższy poziom czystości oraz usunięcie ponad 100 proc. kurzu. System Easy Driving gwarantuje doskonałą zwrotność sprzętu, dzięki czemu bez problemu wyczyścimy przestrzeń wokół mebli, a konstrukcja przechylana o 180 stopni ułatwia dotarcie do zakamarków. Athen Evo marki Hoover został wyposażony w filtr HEPA, który zatrzymuje najdrobniejsze cząstki kurzu, zapewniając optymalną filtrację i odprowadzenie do otoczenia wyłącznie czystego powietrza. Athen Evo to doskonały sprzęt do czyszczenia każdej powierzchni – nawet najdelikatniejszych parkietów. Funkcja Turbo i najwyższy poziom mocy ułatwią nam również walkę z opornym brudem. Poziom naładowania akumulatora mamy zawsze pod kontrolą, dzięki wyświetlaczowi LED. Co więcej, lampki LED umieszczone na szczotce zwiększają widoczność w zaciemnionych miejscach – pod kanapą, łóżkiem czy za meblami.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych