PARTNER PORTALU

Perfekcyjne przechowywanie i organizacja w kuchni

Najlepsza organizacja przechowywania to taka, w której przedmioty pokrewne znajdują się blisko siebie. Podzielenie wnętrza szafki na mniejsze powierzchnie sprzyja zachowaniu porządku i łatwemu odnajdywaniu produktów.

Autor: HouseMarket.pl 18 grudnia 2015 10:26

Nowe szafki Dispensa Junior są dostępne w szerokościach od 300 do 600 mm. Wewnątrz systemu można tworzyć dowolne kombinacje koszy z wyciągów Dispensa i Slim. Został tak skonstruowany, aby jego obsługa stała się jeszcze szybsza i wygodniejsza.

Perfekcyjne przechowywanie i organizacja to klucze do sukcesu w planowaniu kuchni. Najlepsza organizacja przechowywania to taka, w której przedmioty pokrewne znajdują się blisko siebie. Podzielenie wnętrza szafki na mniejsze powierzchnie sprzyja zachowaniu porządku i łatwemu odnajdywaniu niezbędnych produktów i przedmiotów.

Dlatego został stworzony system pojemników Uboxx, kompatybilny zarówno z systemem Dispensa, jaki i Dispensa Junior. Uboxx zapewnia czystość, porządek i możliwość zachowania tematycznego ładu w produktach. Wystarczy jeden ruch ręką uruchamiający system Dispensa i cała szafka wraz z zawartością jest natychmiast w zasięgu wzroku i pod ręką użytkownika. W ten sposób każdy może indywidualnie dopasować zawartość szafki zgodnie ze swoimi potrzebami.

Pojemniki Uboxx służą perfekcyjnej organizacji i są oferowane w trzech różnych zestawach. Mogą być zawieszone na dowolnej cargo. Zostały wykonane z wysokiej jakości wytrzymałego plastiku, który można łatwo wyczyścić.

Większe pojemniki zostały wyposażone w praktyczne przegródki. Są idealne do przechowywania np. butelek z olejem, octem czy napojów. Pojemniki są dostępne w różnych objętościach - od 1 l do 3.2 l i mogą pełnić określone funkcje, np. pojemniki ze specjalnymi, wąskimi przegródkami służą do przechowywania noży, z przegródkami do przechowywania butelek czy pojemniki z pokrywką do przechowywania przypraw.

System Dispensa Junior to m.in. płynny ruch szafek i delikatne wyhamowanie dzięki zastosowaniu rozwiązania SoftSTOPplus zapobiegającemu przewracaniu się produktów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych