PARTNER PORTALU

Polskie płytki ceramiczne - nagrodzone

Kolekcja wielkoformatowego gresu szkliwionego Trakt autorstwa Ceramiki Paradyż otrzymała międzynarodową nagrodę w dziedzinie wzornictwa przemysłowego - Red Dot Design Award w kategorii „Product Design 2016”.

Autor: HouseMarket.pl 01 kwietnia 2016 11:02

Red Dot to największy na świecie i najbardziej prestiżowy konkurs w dziedzinie designu. Nagrody przyznawane są od 1955 r. przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen za rozwiązania na najwyższym poziomie, wyróżniające się jakością wykonania i doskonałym wzornictwem. Zdobywców nagród wybiera międzynarodowe jury złożone z 41 niezależnych ekspertów w dziedzinie designu. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono ponad 5 200 produktów reprezentujących 57 krajów świata.

Zwycięska, polska kolekcja płytek ceramicznych Trakt, to jedna z flagowych propozycji Ceramiki Paradyż w najnowszym w ofercie producenta formacie 75 x 75 cm. Zaprojektowana z dużym wyczuciem i dbałością o szczegóły w odwzorowaniu natury kolekcja, dostępna jest w pięciu uzupełniających się kolorystykach, tworzących wyjątkową paletę barw ziemi. Trakt wykonany jest w technologii rektyfikowanego gresu szkliwionego. Wzór na płytkach został zaaplikowany przy użyciu zaawansowanej i niezwykle precyzyjnej technologii cyfrowej, a ich powierzchnię pokryto dodatkowo specjalną granilią. Dzięki wysokim parametrom technicznym kolekcja dobrze odnajdzie się we wnętrzach zabytkowych, historycznych, ale także we współczesnych loftach i apartamentach.

Oficjalna gala wręczenia nagród Red Dot Award, odbędzie się 4 lipca 2016 r. w Aalto Theater w Essen.

Opis produktu:

Formaty płytek bazowych (cm): 75x75;  24,7x75;  37,3x75
Elementy uzupełniające (cm): dekoracje cięte 24,7x24,7;  cokoły: 7,2x75
Kolorystyki: Grys, Antracite, Grafit, Beige, Umbra
Przeznaczenie: ściana, podłoga – płytki uniwersalne
Grubość (mm): 10,5
Zastosowanie: do wnętrz i na zewnątrz (kuchnia, łazienka, korytarz, przedpokój, hol, taras, balkon, elewacja); doskonała do obiektów inwestycyjnych – najlepiej prezentuje się na dużych powierzchniach, szczególnie w układzie modularnym – złożonym z różnych formatów płytek; idealna do wnętrz z zastosowanym ogrzewaniem podłogowym.
Parametry techniczne: płytki antypoślizgowe, rektyfikowane, mrozoodporne.
Wyróżniki kolekcji: wysoka jakość wykonania, tonalność gwarantująca niepowtarzany charakter powierzchni, dbałość o detale, doskonałe  odzwierciedlenie natury.
Producent: Ceramika Paradyż

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych