Przytulne mieszkanie w stylu skandynawskimdobrzemieszkaj.pl - 08 maja 2018 13:24


Mieszkanie w Szczecinie z urokliwie zaaranżowanym balkonem. Przestrzeń dla dwojga z dużą ilością zieleni to idealne miejsce do wypicia porannej kawy lub do relaksu po ciężkim dniu.

Z balkonu wchodzimy do salonu, połączonego z kuchnią. Całe wnętrze zaaranżowano w stylu skandynawskim. Jasne i stonowane kolory ścian, podłóg i mebli wprowadzają tu pozytywny nastrój. Także dodatki w ciepłych pastelowych barwach nadają mu przytulności i budują rodzinny klimat. Ten prosty i sprawdzony zabieg - wprowadzenie koloru do wnętrza poprzez tkaniny i drobiazgi - pozwala w szybki sposób odmienić mieszkanie. Wystarczy wymienić kolorowe poduszki, krzesła, dywan czy zasłony, by stosunkowo niewielkim kosztem uzyskać ciekawy efekt.

Strefę kuchni wyznacza podłoga w kolorze grafitowym, zdecydowanie odcinająca się od jasnych drewnianych desek podłogi w salonie. Szare płytki pojawiają się też na ścianie ponad blatem roboczym. Prosta biała zabudowa otwartej kuchni dobrze komponuje się z aranżacją salonu, dając wrażenie przestrzenności i lekkości.

Realizacja Agnieszki Romańczyk (ArchDesign) zdobyła 1. miejsce w konkursie Studia Dobrych Rozwiązań „Dobrze Mieszkaj – Najlepsze Projekty” - edycja zachodniopomorska.

Więcej na temat projektu znajdziesz na Dobrzemieszkaj.pl