PARTNER PORTALU

Słońce w domu dzięki aluminium

Płyta promieniująca z aluminium zapewnia efekt podobny do promieniowania słonecznego. Ciepło rozprzestrzenia się w wielu kierunkach, co gwarantuje szybkie dotarcie do każdej części pomieszczenia. Poza tym w pokoju znajduje się przyjemne do oddychania powietrze, które nie wysusza gardła.

Autor: HouseMarket.pl 05 maja 2017 16:26

Lekkie i reaktywne aluminium zaspokoi potrzeby tych, którzy chcą: szybkiego wzrostu temperatury oraz jednakowej temperatury w każdej części pomieszczenia. Grzejnik tatou gwarantuje jednakowe ciepło dzięki niskiej temperaturze powietrza na wylocie i dużej powierzchni promieniowania.

Możliwie najniższa temperatura powietrza na wyjściu z grzejnika, zapewnia powietrze, które nie jest zbyt suche. W idealnych warunkach, wilgotność względna w pomieszczeniu, zawierać się powinna w zakresie 40-60 proc., a jej rozkład powinien być możliwie jednakowy.

Bez cyrkulacji kurzu

To urządzenie z oferty Atlantic Polska posiada dodatkowo system ASP, który eliminuje zjawisko cyrkulacji kurzu w ogrzewanym pomieszczeniu oraz jego osiadanie w bezpośrednim otoczeniu urządzenia.

Dlatego zalecany jest przez lekarzy dla osób z problemami dróg oddechowych. Aby zapewnić oszczędność energii, w promiennik wbudowano czujniki: ruchu, światła i otwartych okien. Dzięki nim grzejnik sam obniża temperaturę w pomieszczeniu, gdy: nie wykryje ruchu ludzi, ani zwierząt, podczas nocy, kiedy domownicy śpią oraz gdy wykryje otwarte okno.

Sterowanie aplikacją mobilną

Cozytouch, czyli najbardziej zaawansowany system sterowania, który dostępny jest obecnie na rynku, pozwala zaoszczędzić 45 proc. energii. Za pomocą aplikacji w smartfonie, zarządzamy tatou z dowolnego miejsca.

Poza tym samouczący się system zaawansowanej elektroniki smart, zbiera i analizuje dane o swej pracy, dzięki czemu umożliwia planowanie produkcji i zużycia energii, w skali tygodnia. Natomiast program Absence odpowiada za pracę urządzenia podczas nieobecności użytkowników.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych