PARTNER PORTALU

Sypialnia w wiosennych kolorach

Przygotowując się na nadejście wiosny koniecznie należy zainwestować w kolor. Ściany w sypialni można przemalować na zielono lub żółto, a jeśli nie chcemy aż tak drastycznie ingerować w pokój sypialniany, wystarczy zmienić narzutę i poduszki na mocno kolorowe.

www.dobrzemieszkaj.pl

Autor: Publikator - dobrzemieszkaj.pl 23 marca 2016 10:27

W tym czasie warto również przeprowadzić gruntowne porządki w sypialni i przyjrzeć się materacowi. Produkty piankowe warto odwrócić na drugą stronę, a kiedy mamy możliwość zdjęcia pokrowca – koniecznie należy go wyprać. Jeśli materac ma więcej niż 10 lat to najwyższy czas pomyśleć o jego wymianie. Doskonałym rozwiązaniem będą materace o naturalnym wypełnieniu. Na rynku dostępne są materace z popularnego kokosa, lub też wykonane w 50 proc. z naturalnych olejów roślinnych.

Nie od dziś wiadomo, że wygląd wnętrza tworzą oryginalne dodatki. Dobrze jest wpuścić do sypialni więcej światła. Ciężkie, zimowe zasłony i rolety warto zastąpić lekkimi i zwiewnymi tkaninami, które pozwolą na wejście do sypialni pierwszych promieni wiosennego słońca.

Zobacz więcej propozycji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych