PARTNER PORTALU

System szafek i regałów, czyli idealne przechowywanie

Różnorodne systemy garderób, szafek i regałów są idealne do przechowywania rzeczy. Najlepiej, żeby miały modułową konstrukcję i uniwersalne zastosowanie.

Autor: HouseMarket.pl 18 listopada 2015 14:23

Większość wnętrzarskich marek posiada specjalizację. Dla Porro jest nią przechowywanie. Włoski producent oferuje różnorodne systemy garderób, szafek, i regałów. Zaprojektowany przez Piero Lissoniego, dyrektora artystycznego marki, System to regał przeznaczony do salonu lub gabinetu. Służy jako biblioteka, miejsce ustawienia telewizora i sprzętu grającego, a nawet jako stanowisko pracy.

System umożliwia tworzenia wysoce zróżnicowanych konfiguracji półek, szafek i szuflad. Istnieje możliwość zamknięcia wszystkich lub tylko części półek frontami szklanymi lub pełnymi. Elegancki charakter mebla podkreślają wysokiej klasy wykończenia w lakierach i rzadkich fornirach, a także ambientowe oświetlenie, które wydobywa geometryczne podziały mebla.

System w wersji wolno stojącej sprawdzi się do przedzielania pomieszczeń. Z kolei wersja pełna posiadać może kolorowe tylne panele, które kontrastują z monochromatycznym wykończeniem całości. Nowością jest wersja wisząca mebla.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych