PARTNER PORTALU

Triki na optyczne powiększenie

Małe wnętrze często przysparza dużych kłopotów jego właścicielom. Tymczasem wystarczy zastosować kilka prostych trików, aby powiększyć je optycznie.

www.dobrzemieszkaj.pl

Autor: Publikator - dobrzemieszkaj.pl 26 kwietnia 2016 12:04

Małe wnętrza wcale nie muszą oznaczać klaustrofobicznej, przytłaczającej atmosfery. Wystarczy zastosować się do kilku sprawdzonych trików, aby optycznie je powiększyć. I to bez ingerencji w układ wnętrza oraz fortuny wydanej na radykalny remont.

Jednym z najprostszych sposobów powiększenia optycznego wnętrza jest zastosowanie na jednej, a najlepiej kilku ścianach, dużych połaci luster. W ten sposób wizualnie podwajamy przestrzeń, która odbijając się w lustrzanej tafli wydaje się dwukrotnie większa.

W niewielkich pomieszczeniach, gdzie każdy centymetr powierzchni użytkowej jest na wagę złota i nie dysponujemy wolną ścianę na powieszenie lustra, możemy postawić na lustrzane fronty szaf.

Rolę tafli lustrzanych po części pełnić mogą również meble na wysoki połysk. Połyskujące fronty oprócz nadania kuchni lekkości, odbijają w pewnym stopniu otoczenie, co sprawia, że podobnie jak lustra duplikują przestrzeń, dodając jej głębi.

Więcej na ten temat tutaj.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych