PARTNER PORTALU

TV w kuchni: hit czy kit?

Telewizor w kuchni ma tylu zwolenników, co przeciwników. Zobaczcie kuchnie Polaków, którzy zdecydowali się na TV w tym pomieszczeniu.

www.dobrzemieszkaj.pl

Autor: Publikator - dobrzemieszkaj.pl 12 maja 2016 13:02

Zalety telewizora w kuchni docenią nie tylko najwięksi telemaniacy. Przyda się wszystkim tym, którzy lubią przygotowywać potrawy w oparciu o przepisy z telewizji, jak również tym, którzy nie lubią gotować w ciszy. Skutecznie umili również uciążliwe zmywanie, które potrafi się niesamowicie dłużyć.

Telewizor w kuchni to także idealne rozwiązanie dla osób towarzyskich, które z myślą o domowych imprezach urządziły w kuchni bar. Teraz możemy serwować gościom napoje i potrawy na domowym barku, podczas gdy oczekiwanie umila im program w TV czy też - punkt główny wieczoru - mecz Ligii Mistrzów. 

Decydując się na montaż telewizora w kuchni pamiętajmy, że zazwyczaj oglądany jest z pozycji stojącej lub z poziomu dość wysokich hokerów - w przeciwieństwie do TV w salonie. Wysokość na jakiej go umiejscowimy powinna korespondować z przyzwyczajeniami domowników. Telewizor, jako urządzenie elektryczne, powinien również znajdować się w bezpiecznej odległości od źródeł wody czy bezpośredniego wpływu np. gorącej pary. 

W naszej galerii prezentujemy 10 zdjęć kuchni z TV, pochodzących z polskich domów. Zobaczcie, czy przekonują Was do zamontowania telewizora w kuchni.

Więcej na ten temat tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych