10 najważniejszych awansów w branży deweloperskiej w 2021 roku

Rok 2021 obfitował w wiele istotnych wydarzeń w branży mieszkaniowej. Przejęcia, nowe kierunki rozwoju, ale także liczne awanse. Zebraliśmy najważniejsze promocje na rynku nieruchomości mieszkaniowych w mijającym roku.

Autor: housemarket.pl 08 grudnia 2021 08:04

1. Marta Hejak, dyrektor finansową Grupy Robyg.

Marta Hejak odpowiada w Grupie Robyg za proces raportowania finansowego oraz skuteczne zarządzanie obszarami controllingu i rachunkowości zarządczej. Pełni funkcję od 1 sierpnia 2021 roku. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w dziale audytu i doradztwa gospodarczego Ernst & Young, gdzie prowadziła audyty sprawozdań finansowych największych polskich przedsiębiorstw, a także zajmowała się emisjami publicznymi i doradztwem biznesowym. Jest absolwentką kierunku Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, posiada też uprawnienia biegłego rewidenta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

2. Karolina Bronszewska w zarządzie Ronson

Karolina Bronszewska, wcześniej w Ronson na stanowisku szefowej działu marketingu, dołączyła do zarządu spółki. Objęła stanowisko dyrektora marketingu i innowacji.

Karolina Bronszewska z rynkiem nieruchomości jest związana od 2004 roku. W 2007 roku dołączyła do zespołu Ronson Development, gdzie dotychczas pełniła obowiązki szefowej działu marketingu i odpowiadała za przygotowanie i wdrożenie długo i krótko-terminowych strategii komunikacyjnych marki w obszarze online i offline oraz komunikację PR.

3. Przemysław Czachowicz, objął stanowisko Business Development Managera w Alides Polska

Z początkiem listopada br. do zespołu Alides Polska dołączył Przemysław Czachowicz, obejmując stanowisko Business Development Managera. Będzie odpowiadał za rozwój firmy w Polsce, która jest częścią Gandawskiej Group Maes, założonej w 1892 r.

Przemysław Czachowicz jest doświadczonym menedżerem z blisko 20 letnim stażem w branży nieruchomości, głównie w sektorze biurowym, handlowym i hotelowym. Przez prawie 10 lat zajmował stanowiska zarządcze w DNB Bank Polska. Ukończył Politechnikę Gdańską oraz Politechnikę Warszawską uzyskując tytuł Executive Master of Business Administration (MBA).

4. Piotr Dobrzyński w zespole BPI Real Estate Poland

Szeregi BPI Real Estate Poland zasilił Piotr Dobrzyński. Objął stanowisko dyrektora technicznego i będzie odpowiedzialny za pion techniczny belgijskiego dewelopera realizującego inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i w Trójmieście.

Piotr Dobrzyński ma 19 letnie doświadczenie w kierowaniu różnorodnymi projektami i lokalnymi jednostkami biznesowymi w branży budownictwa kubaturowego z ramienia Generalnego Wykonawcy. Teraz przełoży je na wsparcie rozwoju oraz implementacji strategii biznesowej BPI Real Estate Poland związanej z realizacją kolejnych inwestycji w największych miastach w Polsce.

5. Piotr Mikosik w zarządzie HM Invest 

Rada nadzorcza HM Inwest powołała Piotra Mikosik do składu zarządu spółki, powierzając mu funkcję wiceprezesa zarządu.

Piotr Mikosik rozpoczął swoją karierę w HM Inwest w lipcu 2018 roku, obejmując stanowisko głównego radcy prawnego. Od grudnia 2018 roku pełni również funkcję prokurenta samoistnego spółki. Od lipca 2019 roku pełni funkcję prokurenta samoistnego w spółce zależnej HM Factory.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych