ACCIONA i Bank Żywności SOS organizują zbiórkę żywności

ACCIONA organizuje zbiórkę żywności dla Banku Żywności SOS w Warszawie, która zostanie przekazana osobom najbardziej potrzebującym. Tym razem sytuacja jest wyjątkowa. Bank Żywności SOS w Warszawie jedzenie zebrane podczas zbiórki ACCIONA przekaże także osobom, które przybywają do Polski z Ukrainy.

Autor: housemarket.pl 02 marca 2022 10:54

  • To już kolejna akcja dewelopera realizowana we współpracy z Bankiem Żywności SOS w Warszawie, która tym razem trwać będzie od 28 lutego do 11 marca br.
  • Punkty, w których można składować dary, to biura sprzedaży dewelopera.
  • Bank Żywności SOS w Warszawie na co dzień pozyskuje żywność zagrożoną zmarnowaniem i przekazuje ją osobom w potrzebie.

ACCIONA ponownie wspiera swoimi działaniami Bank Żywności SOS w Warszawie, który od lat stara się zagwarantować jedzenie osobom żyjącym na poziomie skrajnego ubóstwa, a tym razem także obywatelom przybywającym do Polski z Ukrainy. Dodatkowo zainicjował i prowadzi także zbiórkę potrzebnych produktów spożywczych wśród pracowników firmy, współpracowników oraz na placach swoich budów.

- W tym trudnym czasie pomóc stara się każdy z nas. Wiemy, że na chwilę obecną najważniejsze jest zabezpieczenie jedzenia, stąd ponowna zbiórka dla Banku Żywności SOS w Warszawie. To ważne, by udzielone wsparcie było przemyślane i skoordynowane. Nasza firma postanowiła zorganizować pilną zbiórkę, która potrwa do 11 marca. Zapraszamy do wsparcia każdego mieszkańca stolicy i Pruszkowa, który chciałby dodatkowo pomóc. Liczymy także na naszych klientów, sąsiadów naszych Biur Sprzedaży oraz firmy współpracujące z nami i zachęcamy do aktywnego zaangażowania się w pomoc – mówi Katarzyna Unold, dyrektorka zarządzająca ACCIONA w Polsce.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: ACCIONA BUDUJE POD WARSZAWĄ 

Zbiórka trwa od poniedziałku 28 lutego do piątku 11 marca 2022 roku. Dary można składać we wskazanym miejscu w Biurach Sprzedaży ACCIONA. Ich adresy znajdują się poniżej:

- Biuro Sprzedaży Warszawa Wilanów – ul. Klimczaka 15 lok. U04 (od ul. Teodorowicza); czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00.

- Biuro Sprzedaży Warszawa Ursus – ul. Henryka Brodatego 14/2; czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00.

- Biuro Sprzedaży BLANCO Pruszków – ul. Lipowa 51 lokal U0; czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00.

Zachęcamy do skorzystania z poniższej listy najpotrzebniejszych produktów spożywczych: woda, herbata, kawa, cukier, dania gotowe, przetwory warzywne, konserwy mięsne, konserwy rybne, dżemy, olej, dania dla dzieci, makarony, mleko UHT, słodycze, czekolady, batony, ryż, kasze, kubki papierowe.

- Cieszymy się, że ACCIONA po raz kolejny włączyła się w zbiórkę żywności dla osób potrzebujących. Bank Żywności SOS w Warszawie na co dzień pozyskuje żywność zagrożoną zmarnowaniem i przekazuje ją osobom w potrzebie. W odpowiedzi na bieżącą sytuację, Fundacja intensyfikuje działania organizując zbiórki żywności. Zebrane jedzenie przeznaczy dla ludzi przyjeżdżających do Polski z Ukrainy. Im więcej produktów uda się zebrać, tym więcej osób będzie mogło otrzymać niezbędne wsparcie – Iwona Wojtaszek, kierowniczka ds. współpracy z biznesem - Bank Żywności SOS w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych