ACCIONA z tytułami Budowlana Firma Roku i Osobowość Branży 2021

ACCIONA otrzymała tytuł Budowlana Firma Roku 2021 - wyróżnienie przyznawane przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika „Builder” firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i szczególne osiągnięcia w danym roku. Jednocześnie wyróżnienie specjalne i tytuł Osobowości Branży otrzymała Katarzyna Unold, dyrektorka zarządzająca ACCIONA w Polsce.

Autor: housemarket.pl 25 lutego 2022 10:01

Builder Awards to coroczne wydarzenie, w którym na pierwszym planie stawiane jest polskie budownictwo, jego sukcesy, firmy oraz organizacje, a także konkretne osoby – osobowości tej branży. Wyróżnienia przyznawane są w czterech kategoriach. W tegorocznej edycji deweloper ACCIONA został doceniony aż dwukrotnie, zdobywając tytuły Budowlana Firma Roku oraz Osobowość Branży 2021 dla Katarzyny Unold. Pierwsze wyróżnienie przyznawane jest firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz szczególne dokonania wyróżniające je na tle konkurencji. Tytuł Osobowość Branży trafia natomiast w ręce szefów i szefowych firm za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej, przedsiębiorczość oraz intuicję biznesową i wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.

- Niniejszy tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 dla ACCIONA jest olbrzymim wyróżnieniem dla nas. Rok 2021 był dla ACCIONA niezwykle aktywny, ale także bardzo udany. Ukończyliśmy i oddaliśmy do użytku kolejne inwestycje, ogłosiliśmy dalszy rozwój na nowych rynkach w Polsce, gdzie przygotowywaliśmy nowe projekty. Dostrzeżono także nasze innowacyjne podejście w branży. Dążymy do tego, by być wizjonerską firmą, która dostarcza najlepszej jakości mieszkania i nieruchomości przyszłym właścicielom. Chcemy być wiodącą firmą na rynku w kwestii atrakcyjności realizowanych projektów – zamiast skali szukamy jakości, funkcjonalności w przystępnych cenach i bardzo atrakcyjnych lokalizacji z olbrzymim potencjałem dobrego miejsca do życia i mieszkania. Chcemy dalej pracować w kierunku innowacyjności, zrównoważonych rozwiązań oraz niezrównanej obsługi klienta. Cieszymy się, że nie tylko my dostrzegamy znaczenie tych działań, ale że są one doceniane także w branży i podczas takich inicjatyw jak „Builder Awards”. ACCIONA weszła na tory dynamicznego rozwoju, realizuje nowe projekty o zróżnicowanym charakterze i grupach docelowych (m.in. projekt, który niebawem będziemy komunikować i który powstanie w Gdańsku przy ul. Kamienna Grobla 28-29 będzie skierowany po części do klientów premium, z drugiej strony szykujemy funkcjonalne osiedle o sielankowym charakterze w Gdyni, które także ogłosimy niebawem) – podsumowuje Katarzyna Unold, dyrektorka zarządzająca ACCIONA w Polsce. – Niemałym wyróżnieniem jest dla mnie także tytuł Osobowości Branży. Od początku mojej pracy w ACCIONA miałam jasno wyznaczone cele: budować lepiej, więcej, jednocześnie rozwijając firmę i inspirując branże do zmiany na lepsze. Cieszę się, że te działania również zostały docenione, że widzę słuszność podjętych decyzji, rozkwit firmy i rosnące zadowolenie klientów, mojego zespołu oraz naszych partnerów biznesowych – dodaje Unold.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych