Andrzej Raubo w Radzie Nadzorczej Pozbud

Andrzej Raubo obejmuje stanowisko w Radzie Nadzorczej firmy Pozbud.

Autor: housemarket.pl 03 września 2021 15:08

Andrzej Raubo posiada wieloletnie doświadczenie m.in. w zakresie budowy sieci sprzedaży, w tym prowadzenia relacji z klientem, restrukturyzacji firm oraz ofertowania na rynku publicznym.

Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie - tytuł magistra inżyniera uzyskał na kierunku eksploatacji siłowni morskich. Absolwent Polsko-Austriackiego Studium Zarządzania i Marketingu w Łodzi. Karierę zawodową rozpoczął w roku 1985, pracując na stanowisku Asystenta w Polskiej Żegludze Bałtyckiej w Kołobrzegu, a od roku 1987 - w Urzędzie Morskim w Szczecinie na stanowisku Inspektora. Od roku 1989, przez 10 lat prowadził działalność gospodarczą w zakresie zarządzania nieruchomościami własnymi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Założyciel działającej od roku 1989 do dziś spółki Raubo i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Kamieniu Pomorskim. Od roku 1992 przez 10 lat pełnił funkcję Prezesa Zarządu w spółce Komfort z siedzibą w Szczecinie i pozostawał akcjonariuszem tejże spółki. W latach 2002 - 2013 wspólnik i Prezes spółki Erison. Od roku 2010 wspólnik w spółce Fairfax Polska, od 2014 jej Prokurent a od 2019 roku - Prezes Zarządu. Od roku 2012 wspólnik i Prokurent w Signum sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, od 2015 Prokurent w Marina Developer

W latach 1995 - 2004 zasiadał w Radzie Nadzorczej Invest Komfort w Gdyni. Obecnie zasiada w Radzie Nadzorczej Centrum z siedzibą w Bielsko-Białej, oraz pełni funkcję Prezesa Zarządu Centrum z siedzibą w Szczecinie. Od sierpnia 2020 roku zaangażowany w Grupę Kapitałową Pozbud: do lipca 2021 roku jako Wiceprezes Zarządu Pozbud, Prezes Pozbud OZE oraz Pozbud Inwestycje. Od sierpnia 2021 roku Przewodniczący Rady Nadzorczej Pozbud. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych