Angel Poland Group nominowany do Nagrody Gospodarczej „Dolnośląski Gryf”housemarket.pl - 15 października 2021 16:27


Angel Poland Group otrzymało nominację do Nagrody Gospodarczej Dolnośląski Gryf w kategorii Lider skutecznej transformacji cyfrowej za platformę zarządzania nieruchomościami MyTower. Laureatów nagrody poznamy już 27 października podczas Wielkiej Gali Biznesu.

Należąca do Angel Poland Group, spółka Angel Management zajmuje się zarządzaniem i obsługą należących do Grupy nieruchomości. Dzisiejsza nominacja została przyznana za stworzenie i wdrożenie aplikacji mobilnej – MyTower.

Platforma jest narzędziem usprawniającym zarządzanie najmem oraz obsługą budynku. Innowacje wykorzystane w ramach MyTower dotyczą przede wszystkim zintegrowania w jednym miejscu kwestii takich jak: obsługa systemów bezpieczeństwa oraz dostępów do budynku, płatność i kontrola budżetu wspólnoty czy komunikacja pomiędzy mieszkańcami i administracją.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: WSPÓLNY PROJEKT ANGEL POLAND GROUP I MYTOWER WCHODZI DO POLSKI 

Dolnośląski Gryf to wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom oraz jednostkom samorządu terytorialnego z Dolnego Śląska za najważniejsze osiągnięcia gospodarcze. W tym roku nagroda zostanie przyznana już po raz osiemnasty, głównym organizatorem wydarzenia jest Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy.