Angel Poland Group nominowany do Nagrody Gospodarczej „Dolnośląski Gryf”

Angel Poland Group otrzymało nominację do Nagrody Gospodarczej Dolnośląski Gryf w kategorii Lider skutecznej transformacji cyfrowej za platformę zarządzania nieruchomościami MyTower. Laureatów nagrody poznamy już 27 października podczas Wielkiej Gali Biznesu.

Autor: housemarket.pl 15 października 2021 16:27

Należąca do Angel Poland Group, spółka Angel Management zajmuje się zarządzaniem i obsługą należących do Grupy nieruchomości. Dzisiejsza nominacja została przyznana za stworzenie i wdrożenie aplikacji mobilnej – MyTower.

Platforma jest narzędziem usprawniającym zarządzanie najmem oraz obsługą budynku. Innowacje wykorzystane w ramach MyTower dotyczą przede wszystkim zintegrowania w jednym miejscu kwestii takich jak: obsługa systemów bezpieczeństwa oraz dostępów do budynku, płatność i kontrola budżetu wspólnoty czy komunikacja pomiędzy mieszkańcami i administracją.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: WSPÓLNY PROJEKT ANGEL POLAND GROUP I MYTOWER WCHODZI DO POLSKI 

Dolnośląski Gryf to wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom oraz jednostkom samorządu terytorialnego z Dolnego Śląska za najważniejsze osiągnięcia gospodarcze. W tym roku nagroda zostanie przyznana już po raz osiemnasty, głównym organizatorem wydarzenia jest Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych