Archicom z rekordowym kwartałem

Archicom, należący do grupy kapitałowej Echo-Archicom, podpisał we Wrocławiu w II kwartale 2021 r. 408 umów deweloperskich - to najwyższy w historii kwartalny wynik sprzedażowy.

Autor: Housemarket.pl 07 lipca 2021 09:58

  •  Liczba przekazanych aktami notarialnymi mieszkań wyniosła w tym okresie 164 lokale.
  • Portfolio dewelopera obejmuje obecnie ponad 1100 lokali, z czego ponad 300 wprowadzono do oferty w czerwcu bieżącego roku.

- Pierwotny rynek mieszkaniowy przeżywa prawdziwe ożywienie. Wysoki wynik sprzedażowy jest efektem dobrze dopasowanej do potrzeb klientów oferty Archicomu oraz sprzyjających czynników makroekonomicznych, w tym historycznie niskich stóp procentowych - mówi Piotr Ludwiński, dyrektor sprzedaży w Archicom S.A. - Za nami kolejny kwartał konsekwentnej realizacji założeń biznesowych. Podtrzymujemy prognozową sprzedaż na poziomie 1000-1200 lokali. Od początku roku wprowadziliśmy do oferty ponad 570 mieszkań. Znaczną część stanowiły lokale w dwóch flagowych nadrzecznych inwestycjach – osiedlu Olimpia Port i rewitalizowanym w idei mixed use kompleksie Browarów Wrocławskich. Do końca roku planujemy uzupełnić wrocławską ofertę dodatkowo o ok. 500 mieszkań, w tym o wyczekiwaną nową inwestycję na Szczepinie – dodaje.

 Niesłabnącym zainteresowaniem klientów w drugim kwartale cieszyła się Olimpia Port (97 sprzedanych lokali). Popularnym wyborem były także Planty Racławickie, zlokalizowane w prestiżowej części Krzyków (78 sprzedanych lokali) oraz usytuowane na wrocławskim Jagodnie Cztery Pory Roku (65 sprzedanych lokali).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych