Atal rusza z nowym programem sprzedażowym. Gwarancja ceny i więcej czasu na załatwienie kredytowania

Atal rozpoczął program sprzedażowy, który gwarantuje klientom niezmienną cenę mieszkania, a jednocześnie daje im więcej czasu na załatwienie finansowania. Program będzie obowiązywał do końca sierpnia w odniesieniu do wszystkich projektów w budowie znajdujących się w sprzedaży.

Autor: housemarket.pl 23 maja 2022 16:00

  • Wakacyjny program Atal jest odpowiedzią między innymi na potrzeby tych klientów, którzy w aktualnej sytuacji makroekonomicznej powstrzymują się z podjęciem decyzji o kupnie własnego M.

  • Program skierowany jest do osób, które dopiero rozważają zakup mieszkania.

  • Aktualnie Atal w Polsce oferuje mieszkania w 44 projektach deweloperskich na siedmiu największych rynkach.

- Aby ułatwić klientom zakup mieszkania wydłużamy okres wymagany na zapewnienie finansowania. Okres ten może być różny w poszczególnych inwestycjach i zależy od przewidywanego terminu ich zakończenia - mówi Angelika Kliś, członek zarządu Atal.

Klientom, którzy skorzystają z programu, da on większy komfort w znalezieniu najlepszego rozwiązania finansowego. W tym zakresie mogą oni liczyć na pomoc doradców współpracujących z firmą Atal.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mając dłuższy horyzont czasowy, klienci mogą odłożyć środki, które zwiększą wysokość ich wkładu własnego. Z czasem też może ustabilizować się sytuacja na rynku kredytów mieszkaniowych oraz wysokość stóp procentowych. 

Dodatkową zaletą i bardzo ważną cechą Wakacyjnego Programu Atal jest gwarancja niezmiennej ceny. Deweloper gwarantuje, że do końca przedłużonego programem okresu, utrzyma ją na poziomie ustalonym w chwili zawarcia umowy z klientem.

CZYTAJ TEŻ: ATAL ZAMYKA NAJLEPSZY ROK W HISTORII 

- W środowisku rosnących cen, m.in. materiałów i kosztów budowy, oraz wobec spadku wartości pieniądza w czasie, nie widzimy perspektyw na niższe ceny mieszkań. Dlatego też status niezmiennej ceny, to - naszym zdaniem - istotny benefit dla klientów korzystających z programu - mówi Angelika Kliś. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych