Aurec Home podsumował pierwsze półrocze

Pierwsza połowa 2021 roku była wyjątkowo udana dla Aurec Home. Pierwszy etap inwestycji Miasteczko Jutrzenki został sprzedany zaledwie w pół roku, a w drugim etapie wolne pozostały jedynie pojedyncze lokale. Jeśli chodzi o osiedle Fabrica Ursus 65 proc.  inwestycji (85 mieszkań na 135 w ofercie) jest już sprzedana, z czego większość, bo 70 umów została podpisana w ciągu pierwszego tygodnia od rozpoczęcia sprzedaży.

Autor: Housemarket.pl 22 lipca 2021 11:21

Miasteczko Jutrzenki to inwestycja zainspirowana nowym europejskim trendem architektonicznym nawiązującym do myśli Bauhausu w nowym, ekologicznym wymiarze – prawdziwa oaza zieleni zastępująca tradycyjne betonowe osiedle. Na miłym dla oka terenie znajduje się z wypoczynkowy plac z oczkiem wodnym zasilanym odzyskaną wodą z deszczówki, drewniane leżanki, pomost i miejsce do uprawiania jogi. Udogodnienia na osiedlu zaprojektowane zostały z myślą o zrównoważonym rozwoju – znajdują się tu wiec fotowoltaiczne panele dachowe, ławki z ładowarkami solarnymi, a alejki osiedlowe pozostawiono niezabetonowane.

Osiedle Fabrica Ursus również zainspirowane jest popularnym na świecie trendem. Deweloper podjął się rewitalizacji zabytkowych budynków i uczynił z nich część wypoczynkowo-usługową inwestycji. Chodzi o zabezpieczone przez konserwatora fragmenty zabudowy dawnych Zakładów Mechanicznych URSUS, które nadają nowoczesnemu osiedlu wyjątkowy, industrialny charakter i zachowują element tożsamości okolicy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Myślimy o młodych ludziach. O ich potrzebach życiowych, o tym co im się podoba i jakie trendy są dla nich najważniejsze, jaki jest ich rytm życia, o czym myślą gdy zakładają rodziny. Wiemy, że aktywny styl życia wymaga dobrego dojazdu do centrum miasta i do dużych ośrodków biznesowych, ale przy tym wszystkim ważne są atrakcyjne ceny, dlatego zadbaliśmy żeby były jak najkorzystniejsze na rynku deweloperskim, a czas dojazdu do najważniejszych punków miejskich nie przekraczał kilkunastu minut, - mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu Aurec Home.

Deweloper nie zwalnia tempa. W trzecim, już rozpoczętym etapie budowy Miasteczka Jutrzenki zaplanowane są dwa budynki, mieścić się w nich będą 124 w cenach 8 980 zł/mkw. za trzypokojowe lokum do 12 600 zł/mkw. w przypadku kawalerki.

Ukończenia pierwszego etapu osiedla Fabrica Ursus możemy się spodziewać już w maju 2023 roku, natomiast cała inwestycja ma być oddana do użytku w roku 2027. Łącznie zaplanowanych jest pięć etapów budowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych