Boaz Haim, Ronson: dostosowujemy tempo sprzedaży do aktualnych i oczekiwanych warunków rynkowych

- Sprzedaż w 3Q’21 jest zgodna z naszymi założeniami budżetowymi i koresponduje z wielkością naszej oferty. Pracujemy intensywnie, aby utrzymać atrakcyjność i odbudowywać naszą ofertę, płynnie wprowadzając do sprzedaży i budowy kolejne etapy flagowych inwestycji - powiedział Boaz Haim, CEO Ronson Development.

Autor: propertynews.pl 08 października 2021 16:37

W III kwartale 2021 r. Ronson Development zakontraktował sprzedaż 162 lokali w porównaniu do 235 lokali w analogicznym okresie 2020 r. i przekazał 187 lokali (197).

- Sytuacja popytowa na rynku jest nadal korzystna - mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem klientów we wszystkich lokalizacjach, w których prowadzimy działalność. Pracujemy intensywnie, aby utrzymać atrakcyjność i odbudowywać naszą ofertę, płynnie wprowadzając do sprzedaży i budowy kolejne etapy flagowych inwestycji w Warszawie, w tym Ursus Centralny i Miasto Moje, ale przygotowujemy też zupełnie nowe projekty, m.in. nową inwestycję na Dolnym Mokotowie, na warszawskiej Woli oraz przy ul. Smardzewskiej w Poznaniu. Mając na uwadze wymagającą sytuację pod względem kosztów działalności, uważnie monitorujemy rynek i dostosowujemy tempo sprzedaży do aktualnych i oczekiwanych warunków rynkowych. Obecnie naszym priorytetem nie jest rekordowa liczba sprzedanych mieszkań, ale jakość oferty i poziom marż - mówi Boaz Haim, Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W III kwartale 2021 r. najwięcej mieszkań sprzedano w warszawskich projektach: Ursus Centralny (48) i Miasto Moje (41) oraz Nowe Warzymice w Szczecinie (32).

W III kwartale 2021 r. najwięcej mieszkań przekazano we wrocławskim projekcie Viva Jagodno (113) oraz warszawskich inwestycjach: Nova Królikarnia (31) i Ursus Centralny (11).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych