Bouygues Immobilier Polska o nowych projektach

Bouygues Immobilier Polska sukcesywnie wprowadza kolejne projekty. Deweloper aktualnie przygotowuje inwestycję Aparte Mokotów w Warszawie. We Wrocławiu deweloper rozpoczął także realizację inwestycji Le Vert na osiedlu Pilczyce.

Autor: housemarket.pl 25 sierpnia 2021 08:05

Sprzedaż mieszkań w ramach osiedla Aparte Mokotów już się rozpoczęła. Projekt przygotowano z myślą o rodzinach, a także parach szukających pierwszego mieszkania. Inwestycja powstaje w zacisznej, kameralnej części Mokotowa, przy ulicy Polskiej, niedaleko Wisły.

W ramach osiedla Aparte Mokotów zaplanowano budowę łącznie 92 mieszkań -dwu, trzy i czteropokojowych. Dostępne są metraże w przedziale od 39 mkw. do 106 mkw. Ich ceny wahają się w granicach od 10 400 zł do 13 100 zł za mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Mieszkania dwupokojowe mają tu większą powierzchnię niż w przypadku typowych lokali inwestycyjnych na wynajem. Właściciele mieszkań w Aparte Mokotów będą mieli do dyspozycji balkony o powierzchni do 17 mkw. Natomiast na parterze zaplanowaliśmy przestronne ogródki o metrażu nawet do 224 mkw -  mówi Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

We Wrocławiu deweloper rozpoczął realizację inwestycji Le Vert. Projekt wyróżnia się bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych, a także dobrym skomunikowaniem z centrum miasta.

W ramach tej inwestycji powstaną 83 mieszkania o powierzchniach od 30 do 85 mkw. Ich ceny wahają się w przedziale od 8 290 zł do 10 193 zł za mkw.

Projekt łączy wiele rozwiązań ekologicznych z pomysłowym wykorzystaniem zieleni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych