BPI Real Estate Poland wzmacnia zespół. Zbigniew Lipiński przejmuje obowiązki Project Managera

BPI Real Estate Poland ponownie wzmacnia kadrę pracownicza. Do firmy dołączył Zbigniew Lipiński, który na stanowisku Project Manager będzie odpowiedzialny za realizację nowych projektów BPI Real Estate Poland w Poznaniu.

Autor: housemarket.pl 22 sierpnia 2022 10:49

  • Zbigniew Lipiński przejmuje stanowisko Project Managera.
  • Będzie odpowiedzialny za koordynowanie projektów w Poznaniu.
  • W tym inwestycji Panoramiqa oraz wieloetapowego kompleksu, który planowany jest na terenie dawnych koszar wojskowych na poznańskim Łazarzu.

Zbigniew Lipiński posiada 20-letnie doświadczenie w realizacji inwestycji po stronie Generalnych Wykonawców. Pracował kolejno jako inżynier budowy, kierownik robót, następnie kierownik budowy i kierownik projektu przy budowie zarówno inwestycji mieszkaniowych, centrów handlowo-usługowych, obiektów przemysłowych, a nawet placówek naukowych w takich firmach jak Hydrobudowa 9, Eiffage Polska Budownictwo i Strabag.

Nowy Project Manager w zespole BPI Real Estate Poland jest absolwentem Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na Politechnice Poznańskiej. Ukończył kierunek Budownictwo Lądowe, specjalizując się w Konstrukcjach Budowlanych i Inżynierskich. Posiada uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

- Jestem przekonany, że dotychczasowe bogate doświadczenie zdobyte po stronie czołowych na polskim rynku Generalnych Wykonawców takich jak Eiffage czy Strabag, jak i otwarta na współpracę postawa naszego nowego kolegi, wpłynie pozytywnie na wyniki i jakość naszych nowych projektów - powiedział Piotr Dobrzyński, dyrektor techniczny w BPI Real Estate Poland.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych