Bruno Greslé nowym dyrektorem technicznym Yareal

Od września do zespołu Yareal dołączył nowy dyrektor techniczny. Stanowisko objął Bruno Greslé, inżynier z wieloletnim doświadczeniem międzynarodowym. Dyrektor techniczny Yareal jest ekspertem z zakresu realizacji procesów budowlanych oraz inwestycyjnych.

Autor: housemarket.pl 04 października 2021 12:31

Bruno Greslé będzie odpowiedzialny za realizację wszystkich projektów Yareal, zarówno mieszkaniowych jak i biurowych. Jako dyrektor techniczny będzie optymalizował procesy inwestycyjne począwszy od fazy przygotowań inwestycji, poprzez proces przetargowy aż do przekazania budynków do użytkowania. Dyrektor Greslé zapewni zespołowi Yareal wsparcie przy realizacji tworzonych obiektów na wszystkich etapach procesów projektowych i budowlanych.

- Yareal intensywnie rozwija coraz bardziej ambitne i złożone inwestycje mieszkaniowe, realizując jednocześnie największy w historii firmy, flagowy kompleks biurowy LIXA, powstający w nowym centrum biznesowym Warszawy na bliskiej Woli. Yareal stale rośnie, ponieważ stosuje wysokie standardy jakości i wybiega w przyszłość, stawiając na usprawnienia oraz przyjazne środowisku, nowoczesne rozwiązania. Jestem przekonany, że wzmocnienie naszego zespołu wieloletnim doświadczeniem inżynierskim nowego dyrektora technicznego pozwoli na kontynuację strategii zakładającej realizację projektów tworzących wartość dla najemców, nabywców i inwestorów - powiedział prezes Yareal, Eric Dapoigny.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Bruno Greslé posiada 17-letnie doświadczenie, które zdobywał przy projektowaniu i realizacji inwestycji we Francji, w Rosji, Rumunii i Algierii oraz w Polsce, w której mieszka od wielu lat. Nowy dyrektor techniczny Yareal posiada dyplom magistra inżyniera angielskiego uniwersytetu w Durham o specjalności inżynierii lądowej. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. w firmach specjalizujących się w generalnym wykonawstwie oraz projektowaniu i realizacji budynków komercyjnych, mieszkaniowych, przemysłowych, a także specjalistycznych obiektów, m.in. dla służby zdrowia.

CZYTAJ TEŻ: YEAREAL NIE ZWALNIA TEMPA. W PLANACH KOLEJNE INWESTYCJE 

- Praca w Yareal to dla mnie znakomita okazja, by wykorzystać kilkunastoletnie doświadczenie przy tworzeniu i budowie m.in. złożonych projektów biurowych, mieszkaniowych i publicznych. Mieszkając w Polsce od dawna byłem świadkiem, a także uczestnikiem dynamicznych zmian na rynku nieruchomości, który – podobnie jak Yareal – rozwija się w niezwykłym tempie. Możliwość udziału w realizacji strategii firmy w roli dyrektora technicznego to dla mnie wielki powód do satysfakcji i szansa na zdobywanie nowych doświadczeń przy tworzeniu ambitnych projektów, które zmieniają przestrzeń w prestiżowych lokalizacjach polskich miast - powiedział dyrektor techniczny Yareal, Bruno Greslé.

Yareal zrealizował dotychczas 14 inwestycji apartamentowych i mieszkaniowych w Warszawie i obecnie jest w trakcie budowy 4 kolejnych, w tym pierwszego apartamentowca powstającego w śródmieściu Gdyni. W dorobku dewelopera znajduje się również 7 inwestycji biurowych w stolicy o łącznej powierzchni ponad 100 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Wszystkie projekty Yareal – apartamentowce, budynki z mieszkaniami o podwyższonym standardzie i biurowce – są certyfikowane z ramach systemu zrównoważonego budownictwa BREEAM. Aktualnie trwa budowa największego w historii Yareal kompleksu biurowego LIXA, w którym docelowo powstanie 5 budynków o łącznej powierzchni 77 tys. mkw. Pierwszy etap LIXA z 29 tys. mkw. powierzchni biurowej został oddany do użytku rok temu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych