Budner wyemitował obligacje

Budner wyemitował obligacje o wartości 25 mln zł z przeznaczeniem na rozwój i finansowanie działalności inwestycyjnej. Spółka ma w planach budowę akademików oraz mieszkań na wynajem.

Autor: HouseMarket.pl 03 listopada 2016 14:42

Budner kontynuuje rozwój i działalność firmy w dotychczasowych obszarach, koncentrując się na świadczeniu usług generalnego wykonawstwa robót budowlanych kubaturowych. Firma ponadto prężnie się rozwija w nowych segmentach rynku, realizując inwestycyjne projekty deweloperskie we współpracy z inwestorami zewnętrznymi oraz projektami hoteli studenckich.

W całym kraju powstaje coraz więcej obiektów z mikroapartamentami i mieszkaniami na wynajem. Udział spółki w tym rynku jest istotnym elementem strategii rozwoju firmy na przyszłość. Budner walczy o pozycję w tym segmencie rozwijając projekty wykończonych mieszkań na wynajem, które realizuje w układzie „Design and build” pod klucz. Ponadto spółka planuje stworzyć sieć akademików pod nazwą Dwell Well”. Emisję obligacji Budner organizował Dom Maklerski Michael/Ström.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych