Cezary Grabowski, Bouygues Immobilier Polska: Planujemy debiut w Trójmieście

Bouygues Immobilier Polska zapowiada, że w 2021 roku będzie rozwijać działalność na rynkach warszawskim, wrocławskim i poznańskim. W planach ma także uruchomienie sprzedaży mieszkań w Trójmieście. Więcej o planach firmy Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Autor: housemarket.pl 13 stycznia 2021 10:19

To był rok pełen wyzwań, czy udało im się sprostać?

Ubiegły rok wymagał to od nas szybkiej adaptacji do zmieniającej się sytuacji, związanej głównie z pandemią. W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby klientów wprowadziliśmy nowe zdalne narzędzia komunikacji z pracownikami biur sprzedaży oraz prezentacji mieszkań: spotkania online w formie wideokonferencji, aplikację do podpisywania umów, wirtualne dni otwarte oraz spacery online. Dużym udogodnieniem jest także nowa strona internetowa, dzięki której wybór i zakup mieszkania bez wychodzenia z domu jest jeszcze przyjemniejszy. Dostosowaliśmy również działania marketingowe, które w większości przeniosły się do internetu. Dzięki temu nasi potencjalni klienci oraz właściciele mieszkań byli na bieżąco ze wszelkimi informacjami na temat wprowadzanych inwestycji mieszkaniowych i prowadzonych prac budowlanych na osiedlach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Biorąc pod uwagę wyjątkowe okoliczności każdy osiągnięty cel jest jeszcze większym powodem do zadowolenia...

Na koniec roku cieszymy się z wielu sukcesów. Warto podkreślić, że prace na naszych budowach przebiegały bez przerwy i bez żadnych opóźnień. Zakończyliśmy kilka projektów, a ponadto wprowadziliśmy na rynek nowe inwestycje w Warszawie (Essentiel Talarowa, Osiedle Lumea) i we Wrocławiu (Perspective – Wille Miejskie, Le Vert). W roku 2020 zrealizowaliśmy 50. inwestycję mieszkaniową w Polsce – Cerisier Résidence w Poznaniu. Kolejnym celem, który udało się osiągnąć, jest zwiększenie zasobu gruntów, co umożliwi nam kolejne budowy.

Jakie inwestycje zrealizowali Państwo w 2020 roku?

W pierwszej kolejności należy wymienić Cerisier Résidence w Poznaniu – naszą 50. zrealizowaną inwestycję mieszkaniową w Polsce (106 mieszkań). W Warszawie ukończyliśmy Stalową 39 (202 mieszkania) i Atelier Praga 2 (50 mieszkań) oraz Centreville we Wrocławiu. Bliskie końca budowy i uzyskania pozwoleń na użytkowanie są inwestycje Forêt, Vitalité, Wileńska Express i Villa de Charme w Warszawie i Zajezdnia Wrocław we Wrocławiu. Pierwsza w nowym roku będzie Forêt na Białołęce. Tym osiedlem otworzymy drugą pięćdziesiątkę zrealizowanych inwestycji w Polsce.

Czy rok 2021 zapowiada się optymistycznie czy wręcz przeciwnie prognozy kształtują się mało obiecująco?

Rok zapowiada się dobrze. Nie przewidujemy spadku poziomu sprzedaży. Popyt na mieszkania wciąż będzie duży, zarówno zgłaszany przez osoby poszukujące mieszkań do życia, jak i przez inwestorów, którzy wciąż traktują mieszkania jako bezpieczną i rentowną metodę ulokowania kapitału. Decyzje ułatwiają zdalne metody wyboru i zakupu mieszkania, a w przypadku inwestorów m.in. niskooprocentowane lokaty bankowe oraz poczucie bezpieczeństwa i dużej szansy na zysk, które daje stabilny rynek nieruchomości. Mając na uwadze te optymistyczne prognozy będziemy wprowadzać na rynek nowe mieszkania w 2021 roku.

Czego możemy się spodziewać?

Zamierzamy konsekwentnie umacniać naszą pozycję wśród deweloperów działających w Polsce, a także budować większą rozpoznawalność marki wśród Polaków. Przez 19 lat wypracowaliśmy renomę solidnego i godnego zaufania dewelopera. Jesteśmy znani z wysokiej jakości mieszkań, atrakcyjnych lokalizacji, dotrzymywania terminów, dlatego z roku na rok powiększa się grono naszych nowych i stałych klientów. Zależy nam na ciągłym rozwoju i na wzmacnianiu wizerunku. W roku 2021 obchodzimy 20-lecie działalności w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych