Deweloperzy pomagają dzieciom

Świąteczny nastrój poczuli również deweloperzy, którzy 14 grudnia zjednoczą się, by wspólnie w ramach szóstej edycji „Deweloperzy Dzieciom” pomóc podopiecznym z domów dziecka.

Autor: HouseMarket.pl 08 grudnia 2016 16:32

To pierwsze i jedyne takie wydarzenie w Polsce, a przedsięwzięcie z roku na rok się rozwija. – Kiedy otrzymaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w kolejnej akcji, nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że warto. Staramy się często angażować się w pomoc potrzebującym, to dla nas niezwykle ważne. Tym razem też nie mogło nas zabraknąć – zaznacza Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Do tegorocznej, już szóstej edycji włączyła się rekordowa liczba darczyńców, aż dziewiętnastu deweloperów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Zawsze jesteśmy otwarci na pomoc potrzebującym, więc i tym razem nie mogło być inaczej – mówi Weronika Potarzycka, specjalista z biura sprzedaży Planetbud Development.

– Wszelkie działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu to dla nas jeden z priorytetów. Los dzieci, szczególnie potrzebujących z domów dziecka, nie jest i nigdy nie będzie nam obojętny – deklaruje Michał Wawrzyniak, dyrektor. ds. nieruchomości grupy Partner, inwestor między innymi Młyna nad Cybiną.

Akcja „Deweloperzy Dzieciom” co roku w innym miejscu

To już niepisana tradycja, która przypadła do gustu przede wszystkim najmłodszym. Tym razem darczyńcy i organizatorzy zaprosili dzieci do parku rozrywki Jump Arena przy ulicy Obornickiej, gdzie zarówno młodsi, jak i starsi będą mogli do woli korzystać z funkcjonalności parku trampolin. 14 grudnia podopieczni z aż siedmiu domów dziecka skorzystają z wielu atrakcji. Po zabawie wysłuchają krótkiej, ciekawej lekcji na temat ochrony ekosystemu, przygotowanej przez Fundację Ratuj Ryby. Równie ważne będą: spotkanie ze Świętym Mikołajem, a także ufundowane przez deweloperów upominki.

– Cieszymy się, że w branży, w której działamy, nie brakuje osób o dobrym sercu. Tegoroczna akcja to rekord pod względem liczby darczyńców oraz obdarowanych domów dziecka – zauważa Sylwia Lester, Senior Project Manager firmy Mission PR organizującej event.

Z zaproszenia do udziału cieszą się nie tylko dzieci, ale też przedstawiciele firm. – Pomagać innym to wielka satysfakcja – zaznacza Jakub Andrzejak z firmy Quertos.

– W tym roku po raz pierwszy dołączamy do akcji, ale już wiemy, że to świetny krok – dodaje Tomasz Pietrzyński z firmy Villa Sucholeska.

- 14 grudnia i szósta edycja akcji „Deweloperzy Dzieciom” mają miejsce w naszym kalendarzu i z chęcią przyłączamy się do przedsięwzięcia – zapewnia Adam Grynhoff, właściciel GGW Development.

– W okresie świątecznym każdy z nas chce być uśmiechnięty, a szczególnie dzieci marzą o prezentach. Dać im chociaż namiastkę gwiazdki z nieba, w postaci upominków to świetny pomysł – mówi Marcin Brygier, prezes zarządu Greenbud Development. Łącznie w gronie darczyńców znalazło się 19 deweloperów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych