Dla BBI Development liczą się unikalne projekty

Intensywnie przyglądamy się obiecującym rynkom w różnych miastach Polski. Na dziś jednak priorytetem dla nas jest stolica, dynamicznie rozwijający się tygrys Europy Środkowo-Wschodniej – przyznaje Rafał Szczepański, wiceprezes zarządu BBI Development.

Autor: HouseMarket.pl 24 października 2016 09:01

Jak się prezentuje sprzedaż apartamentów Złotej 44?

Rafał Szczepański, wiceprezes zarządu BBI Development: Jesteśmy zadowoleni z tempa sprzedaży, które wyprzedza założony plan. Rok 2016 jest ważny, bo wydarzyła się m.in. sprzedaż 72 mieszkań niemieckiemu funduszowi Catella czy spektakularne transakcje indywidualne, w tym zakup jednego z mieszkań przez Roberta Lewandowskiego. Budynek znajduje się w ostatniej fazie prac budowlanych i już w pierwszych tygodniach 2017 r. będziemy występować z wnioskiem o pozwolenie na użytkowanie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Czy piętro rekreacyjno-sportowe jest skutecznym „kusicielem” dla przyszłych mieszkańców?

Ostatnio jeden z klientów zakupił mieszkanie trzy dni po wizytacji piętra rekreacyjnego, które do tej pory było prezentowane jedynie na wizualizacjach – dziś zaś jest „twardym” elementem oferty Złotej 44. Ósme piętro o powierzchni 1800 metrów to największa rezydencjalna prywatna przestrzeń sportowo-rekreacyjna w Europie Środkowej. Zaprojektowane przez renomowaną londyńską pracownię Woods Bagot, jest przykładem zastosowania nowoczesnych i promujących zdrowy tryb życia rozwiązań, jakich dotąd nie oferował żaden luksusowy apartamentowiec w Polsce.

25-metrowy basen, spa, w pełni wyposażona siłownia, sala fitness, sala kinowa z symulatorem do gry w golfa, pokój zabaw dla dzieci czy salon i sala konferencyjna dadzą mieszkańcom możliwość aktywnego spędzania czasu, relaksu lub kameralnego spotkania biznesowego tuż za progiem własnego apartamentu. Do dyspozycji właścicieli oddany zostanie także 400-metrowy zewnętrzny zielony taras z jacuzzi. Zgodnie z nurtem well-being, da on możliwość relaksu wśród zieleni, w samym sercu miasta.

Jak wygląda sprzedaż mieszkań w Koneserze?

Sprzedaż mieszkań w Centrum Praskim Koneser przebiega satysfakcjonująco i zgodnie z planem. Po sprzedaży wszystkich loftów w zrewitalizowanej Mennicy oraz prawie wszystkich lokali z nowo powstałej Wytwórni – lokale typu penthouse oraz soft-lofty – do oferty trafiło kolejne 108 mieszkań powstających w Skarbnicy Klienci mogą wybierać spośród 11 przestronnych penthouse’ów i 90 mniejszych apartamentów. Obserwując dotychczasową sprzedaż mieszkań w Koneserze oraz ogromne zainteresowanie Skarbnicą jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży, jesteśmy przekonani, że wszystkie lokale szybko znajdą swoich właścicieli.

Czy BBI planuje jakieś inne inwestycje mieszkaniowe? Czy spółka zamierza koncentrować się wyłącznie na Warszawie?

BBI Development zgodnie ze swoją strategią skupia się na unikalnych projektach – głównie w Warszawie, w wyjątkowych lokalizacjach. Spółka ma w planach realizację kolejnej inwestycji w ścisłym centrum – wieżowca Roma Tower. Intensywnie przyglądamy się obiecującym rynkom w innych miastach Polski. Na dziś jednak priorytetem dla nas jest stolica – dynamicznie rozwijający się tygrys Europy Środkowo-Wschodniej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych