Dom Development sponsorem głównym Teatru Narodowego w Warszawie

Dom Development, lider warszawskiego rynku mieszkaniowego i czołowy polski deweloper został sponsorem głównym Teatru Narodowego w Warszawie. Umowa sponsorska została zawarta na okres do 31 grudnia 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 23 stycznia 2017 15:45

Zgodnie z umową Dom Development otrzymał tytuł sponsora głównego Teatru Narodowego, a logotyp spółki pojawi się m.in. na materiałach promocyjnych teatru, programach, plakatach, biletach czy zaproszeniach.

– Dom Development silne więzi ze stolicą podkreśla, angażując się w wiele projektów mających na celu między innymi wsparcie kultury, artystów i promocję miasta. Od ponad 20 lat tworzy nowoczesne i ciekawe architektonicznie osiedla mieszkaniowe. Z dumą informujemy o podpisaniu umowy sponsorskiej z tak wyjątkową instytucją kultury, jaką jest Teatr Narodowy, najstarszy polski teatr i czwarty najstarszy w Europie – mówi Jarosław Szanajca, prezes Dom Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Sztandarową inwestycją mieszkaniową Dom Development, łączącą tradycję z nowoczesnością oraz promującą twórczość znanych polskich artystów, jest Osiedle Żoliborz Artystyczny, nad którym nadzór kreatywny sprawuje Olga Wolniak, współpracująca z zespołem artystów plastyków. Motywy z twórczości żoliborskich artystów widoczne są nie tylko w nazewnictwie ulic, bulwarów i kolonii, ale również we wkomponowanych i umieszczone na budynkach formach artystycznych, takich jak murale, mozaiki, plakaty i rzeźby.

Wśród innych realizacji mieszkaniowych nawiązujących do polskiej historii jest Osiedle Wilno (na warszawskim Tarchominie), na terenie którego ściany budynków zdobią artystyczne murale inspirowane tradycją Kresów Wschodnich i Wilna.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych