Echo chce wykorzystać mieszkaniowy potencjał Wrocławia

Wrocław przyciąga nowych mieszkańców. - Chcemy wykorzystać ten potencjał - mówi Rafał Mazurczak, członek zarządu Echo Investment. - Skupiamy się na zakupach terenów – tak pod biura, jak i mieszkania na sprzedaż lub wynajem.

Property News

Autor: PropertyNews.pl 22 listopada 2016 11:05

Echo prowadzi obecnie we Wrocławiu dwie inwestycje komercyjne oraz trzy projekty mieszkaniowe. Wszystkie dobrze skomunikowane; w pobliżu nie brakuje linii tramwajowych, ścieżek rowerowych i rozwiniętego układu dróg.

- W 2010 roku kupiliśmy działkę od miasta i w ciągu trzech lat udało nam się wybudować, skomercjalizować i zamknąć projekt - to bardzo dobry wynik i najlepszy przykład na możliwości - mówił podczas Property Forum Wrocław 2016 Rafał Mazurczak. - Wrocław jest miastem bardzo dobrze przygotowanym, jeśli chodzi o oferowane tereny, czy rozmowy z inwestorami. To niewątpliwy plus miasta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Firma planuje kolejne inwestycje na terenie stolicy Dolnego Śląska. - Skupiamy się na zakupach terenów – tak pod biura, jak i mieszkania na sprzedaż lub wynajem - zapowiada deweloper.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych