Echo Investment organizuje psi piknik w Poznaniu

25 czerwca, o godz. 11:00 przy Janickiego 23/25 w Poznaniu rusza psi piknik „Wszystkie kejtry na Jeżyce”. Piknik to kolejne spotkanie z cyklu „Spotkania pod Wieżą” organizowanego przez Echo Investment. Partnerem kejterskiego wydarzenia jest poznańska Fundacja Kejtersi.

Autor: housemarket.pl 23 czerwca 2022 11:16

  • W czasie wydarzenia, czworonogów i ich opiekunów czekają liczne, bezpłatne atrakcje.
  • Wykład o psim savoir vivre czy warsztaty samodzielnego tworzenia recyklingowych zabawek dla zwierząt to tylko ich część.
  • Gospodarza spotkania, Echo Investment, w organizacji wspiera Fundacja Kejtersi.

Okolice dawnej wieży ciśnień, która góruje nad poznańskimi Jeżycami, już w najbliższą sobotę staną się najlepszym miejscem, które powinien odwiedzić każdy z kejtersów. Po sukcesie zeszłorocznego, jesiennego cyklu „Spotkań pod Wieżą”, Echo Investment, gospodarz inwestycji Wieża Jeżyce, rozpoczyna jego kolejną odsłonę.

Psi piknik rozpocznie się o godz. 11:00 warsztatami z tworzenia zabawek recyklingowych dla zwierząt. Natomiast o godz. 13:00 właściciele psów wysłuchają wykładu o ich dobrym wychowaniu, poświęconego sposobom na poprawę manier kejtróws spacerujących ze swymi opiekunami. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. Najmłodsi uczestnicy pikniku będą mogli wziąć udział w psich zabawach sensorycznych, organizowanych przez animatorów Klamerki – znanych, poznańskich warsztatów rozwijających zdolności poznawcze dzieci.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Odrobina fitnessu nie tylko dla ludzi

Za pośrednictwem poznańskiej Fundacji Kejtersi, której misją jest pomaganie czworonogom, można zapisywać się także na zajęcia z dogfitnessu dla psów oraz ich opiekunów. Aktywności o 11:00, 11:40 oraz 12:20 poprowadzą trenerzy z More Active Doggy. Dogfitness, podobnie jak jego „ludzka” odmiana, ma na celu ogólną poprawę kondycji fizycznej czworonogów.

Wszystkie aktywności psiego pikniku są bezpłatne. Gospodarza spotkania, Echo Investment, w organizacji wspiera Fundacja Kejtersi, która od wielu lat prężnie działa na rzecz ochrony praw zwierząt i animuje poznańskie środowisko miłośników psów.

Spotkajmy się pod Wieżą

„Wszystkie kejtry na Jeżyce” to pierwsze w tym roku spotkanie, które zagości w okolicach dawnej wieży ciśnień na Jeżycach. Jest kontynuacją zeszłorocznej, jesiennej edycji „Spotkań pod Wieżą”, ciepło przyjętej przez mieszkańców Poznania. Echo Investment, budujące osiedle Wieża Jeżyce, latem i jesienią planuje liczne aktywności, które skupią poznaniaków na nowo odkrywających tę część miasta. Szczegółowe informacje o psim pikniku znajdują się na wydarzeniu Facebooka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych