Europejskie mieszkania w mazurskich cenachHouseMarket.pl - 20 czerwca 2016 08:47


Budujemy apartamenty 40 metrów od jeziora, na skraju sosnowego lasu lub w parku liczącym 300 drzew. Zachowujemy przy tym ceny na poziomie Polski B. Nie stawiamy ścian, lecz tworzymy przestrzeń do godnego życia – mówi Piotr Basiewicz, prezes firmy Basiewicz/developer z przestrzenią.


Co wyróżnia markę Basiewicz/developer z przestrzenią na polskim rynku mieszkaniowym?

- Selektywnie wybieramy działki sąsiadujące z przyrodą Mazur. Budujemy apartamenty 40 metrów od jeziora, albo na skraju sosnowego lasu, w parku na ok. 300 drzew, zachowując ceny na poziomie Polski B. Oferujemy projekty najlepszych architektów wkomponowane w mazurską przestrzeń, utrzymując wartość mieszkań na rozsądnym pułapie bardzo atrakcyjnym dla mieszkańców dużych miast. To jest nasz największy atut – europejskie mieszkania w mazurskich cenach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jaka jest misja Basiewicz/developer z przestrzenią?

- Najważniejsze jest to, że my nie budujemy mieszkań. Nie budujemy murów, ścian, elewacji – my tworzymy przestrzeń do godnego życia. Chcemy naszymi mieszkaniami odbudować poczucie własnej wartości przyszłych właścicieli. Często nie potrafimy fajnie żyć, naszymi mieszkaniami chcemy powiedzieć: „człowieku jesteś ważny, zasługujesz na wartościowe życie w dobrej przestrzeni”. Tak projektujemy mieszkania i osiedla, aby człowiek mógł godnie żyć. Nie budujemy mieszkań dla metrów kwadratowych.

Chcemy odbudowywać życie domowników, tworząc przestrzeń do spotkań, życia towarzyskiego, miłej, domowej atmosfery. Naszą ambicją jest budowanie dobrych relacji, dobrej energii na metr kwadratowy.

Jaka jest historia Basiewicz/developer z przestrzenią?

- Zebrałem wiele doświadczeń developerskich, powołując firmę Basiewicz/developer z przestrzenią. Miałem już pełną świadomość godnego, europejskiego budowania. Oceniłem, że my mieszkańcy jesteśmy ważni, musimy się traktować poważnie. Jesteśmy europejczykami i należy tak budować aby stworzyć przestrzeń do godnego życia. Dlatego zawsze wybieram miejsca w sąsiedztwie mazurskiej przyrody i wkomponowuję mieszkania w oryginalną wartościową przestrzeń.

 Co wyróżnia mieszkania Basiewicz/developer z przestrzenią?

- Dokonałem pewnego biznesowego wyboru. Nasze miejsca są obszerne, szerokie, rozległe, przewyższające inne lokalizacje. Największą wartość stanowi sąsiedztwo sosnowego lasu, jeziora, czy parku na 300 liściastych drzew. Nasze projekty mieszkaniowe mają pomagać godnie żyć, dawać odpoczynek, poprawiać higienę psychiczną mieszkańców. Dokładnie wiemy jak współczesność zmaga się ze stresem, depresją, chronicznym zmęczeniem, więc naszymi europejskimi projektami realnie chcemy oferować godne, właściwe życie.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup waszych mieszkań?

- W szerszej perspektywie, wiemy, że nasze lokalizacje będą nabierały wartości. Nasze osiedla tworzą jednorodne wyspy odgrodzone od dużych skupisk mieszkaniowych. Zawsze oferujemy zieloną przestrzeń, wręcz przypisaną do aktu notarialnego. Z premedytacją chcemy powrócić do elitarnego stylu miejskich posiadłości, rekonstruować elity społeczne i majątek rodzinny, który będzie można przekazać następny pokoleniom.

Podobno będzie pan mieszkał w apartamentowcu Jeziorna Residence?

- Wszystkie inwestycje budujemy jak dla siebie. Kupuję apartament nad jeziorem, aby dołączyć do naszej grupy mieszkańców, będę częścią społeczności Jeziorna Residence. Budując, dobierając najdroższe materiały wiem, że to będzie miejsce naszych wspólnych spotkań, może uroczystych rodzinnych kolacji.

Dobre wnętrze, dobry widok za oknem to dobry klimat rozmowy, co daje poczucie bezpieczeństwa, zaufania, dobrego samopoczucia. Budując z osobistym zaangażowaniem, oddaję siebie i to jest wyczuwalne w naszych mieszkaniach.

Podobno sam pan prowadzi rozmowy z klientami?

- Uważam, że decyzja o zakupie mieszkania to bardzo poważna sprawa i moje bezpośrednie zaangażowanie jest czymś naturalnym. Prowadząc wspólne rozmowy często mówimy o szczegółach i drobiazgach. Jestem bardzo zaangażowany w swoją pracę i osobiście chcę odpowiadać na pytania. Budując nowe inwestycje oddaję część swojego serca, swoją wrażliwości i nabywcy to czują.

Podczas osobistych rozmów wymieniamy się wzajemną powagą i szacunkiem godnym zakupu mieszkania. Bardzo cenię sobie nasze wspólne spotkania i widzę olbrzymią wartość w naszych rozmowach. Unikam pośredników i jestem przekonany że osobista rozmowa z developera z klientem jest formą poważnego traktowania siebie nawzajem.