Eyal Keltsh, Robyg: Koncentrujemy się na budowaniu całych przestrzeni przyjaznych dla społeczeństwa, a nie tylko samych budynków

Przykładem jest stosowany przez nas w standardzie system Smart House firmy Keemple, który pozwala na sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, multimediami i bezpieczeństwem za pomocą urządzeń mobilnych. Jako pierwsza firma w branży wprowadziliśmy taki system w standardzie, bez żadnych dodatkowych opłat. Klient ma możliwość kontrolowania codziennych kosztów poprzez monitorowanie temperatury i sterowanie oświetleniem swojego mieszkania. Jednocześnie rośnie jego poczucie bezpieczeństwa dzięki możliwości sprawdzenia, czy pod jego nieobecność wszystkie drzwi są zamknięte i alertom w razie pojawienia się wycieku wody.

 Czy polityka zrównoważonego rozwoju w firmie się opłaca? Brzmi kosztownie…

Chcemy dbać o planetę dla naszych dzieci. Chcemy sami żyć zdrowiej. Chcemy być częścią szerszej społeczności, czuć, że przynależymy. Czy to ma swoją cenę? O to właśnie chodzi w zrównoważonej polityce, że zmienia się optyka patrzenia na otaczający świat. A poza tym zrównoważony rozwój w biznesie to nie tylko rozwiązania technologiczne i wspieranie potrzebujących.

To również podejście do pracowników: szkolenia, przeciwdziałanie dyskryminacji – w tym wspieranie kobiet, które w ROBYG stanowią ponad 60 proc. pracowników i zajmują połowę stanowisk kierowniczych -to dbanie o zdrowie dzięki współfinansowaniu prywatnych pakietów medycznym, cotygodniowym testom na obecność wirusa SARS COVID-19 i zastosowaniu w biurach sprzedaży oraz w biurach administracyjnych innowacyjnej technologii dezynfekcji przy pomocy najnowocześniejszych na świecie, wykorzystywanych w szpitalach, urządzeń Aura Air, dostarczanych przez firmę Keemple. Aura Air, korzystając z opatentowanego i zatwierdzonego przez EPA sterylizatora i filtra promieni, a także diod LED UVC neutralizuje bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie, a także dezynfekuje pomieszczenia, jednocześnie monitorując jakość powietrza w czasie rzeczywistym. Przykładów takiej polityki mamy mnóstwo.

Nie starczy nam czasu, żeby o wszystkich opowiedzieć, ale zapraszam na naszą stronę www i profil firmy na FB – tam dzielimy się naszymi inicjatywami i zachęcamy do przyłączenia się.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych