Galerie Venis partnerem Develii przy wykończeniu mieszkań

Galerie Venis i Develia rozpoczęły współpracę, dzięki której klienci dewelopera zyskają możliwość kupna mieszkań wykończonych „pod klucz". S

Autor: Housemarket.pl 12 sierpnia 2021 10:54

  • Studio projektowe opracowało wachlarz pakietów dostosowanych do potrzeb różnych grup nabywców.
  • Kupujący mieszkania od Develii, skrócą do minimum czas od odbioru lokalu do momentu wprowadzenia się.

 W ramach współpracy z Develią, Galerie Venis przygotowały trzy dedykowane pakiety wykończeniowe: Basic, Comfort i Ultimate, zróżnicowane pod kątem wykorzystanych materiałów oraz dopasowane do potrzeb klientów. Kupno już wykończonego mieszkania to przede wszystkim oszczędność czasu oraz pewność, że każdy etap procesu wykończenia mieszkania, przebiegnie pod czujnym okiem ekspertów, a efekt końcowy będzie lepszy od oczekiwanego. Co istotne, po podpisaniu umowy z klientem Galerie Venis gwarantują niezmienność ceny wybranych pakietów i materiałów. 

- Już niedługo większość mieszkań będzie sprzedawanych wraz z pakietami wykończenia. To oszczędność czasu i pieniędzy. Nasi klienci doceniają Galerie Venis za jakość i gwarancję wykonania prac. Cieszymy się, że rośnie grupa deweloperów, którzy tak jak my, komfort i zadowolenie klientów, stawiają na pierwszym miejscu. Develia to nasz kolejny, ogólnopolski partner, wspólnie zadbamy o wygodę i spokój klientów na drodze do wymarzonego mieszkania. Także tych, którzy myślą o zakupie lokalu pod wynajem – mówi Anna Czub, dyrektor generalna Galerii Venis. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Galerie Venis ze względu na jej bogate doświadczenie – członkowie zespołu projektowego są ekspertami w swoich dziedzinach, z szerokim portfolio realizacji dla innych klientów i dostępem do imponującej oferty materiałów. Nie bez znaczenia jest dla nas również fakt, że Galerie Venis oferują pomoc nabywcom na wszystkich etapach długiego procesu wykańczania mieszkania: od wstępnych prac projektowych, przez nadzór nad realizacją, aż po odbiór lokalu – mówi Tomasz Kaleta, dyrektor departamentu sprzedaży w Develia S.A.

Galerie Venis, oprócz pakietów wykończeniowych dla klientów Develii, zajmują się także standaryzacją biur sprzedaży dewelopera oraz tworzą projekty biur w Warszawie i Katowicach. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych