Ghelamco podsumowało 30 lat w Polsce

Ghelamco zamyka swój jubileuszowy, 30 rok w Polsce, w bardzo dobrych nastrojach i z bardzo dobrymi wynikami w sektorze mieszkaniowym.

Autor: Housemarket.pl 02 stycznia 2022 20:38

– Po pełnym wyzwań dla wszystkich 2020 roku, w ten rok weszliśmy pełni optymizmu. Kiedy wszyscy zastanawiali się nad przyszłością rynku biurowego, my z pełną świadomością rozpoczęliśmy kolejne dwie inwestycje: The Bridge w Warszawie i Craft w Katowicach. Do tego rozpoczęliśmy kolejne projekty mieszkaniowe – podsumowuje rok 2021 Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią Ghelamco.

30 lat minęło…

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

1991 r. – Ghelamco wchodzi do Polski. W ciągu ostatnich 30 lat, jako inwestor, deweloper i generalny wykonawca, firma dostarczyła na rynek ponad 1 200 000 mkw. powierzchni biurowej, mieszkaniowej i magazynowej. Ghelamco przez lata umacniało swoją pozycję wprowadzając na rynek innowacyjne i zaawansowane technologiczne budynki, wyznaczając kierunek rozwoju nieruchomości w Polsce, będąc jednocześnie deweloperem odpowiedzialnym ekologicznie i społecznie.

Więcej domów i mieszkań

Ghelamco w 2021 roku postawiło również na projekty mieszkaniowe. Deweloper praktycznie wyprzedał apartamenty w unikatowych kamienicach Foksal 13/15 i ekskluzywnym apartamentowcu Flisac.

Dodatkowo wyprzedano blisko 100 proc. domów jednorodzinnych w pierwszym etapie inwestycji GROEN w Konstancinie. W budowie są już kolejne etapy. Firma rozpoczęła też budowę nowego osiedla w Piasecznie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych