Green Mokotów. Budowa rozpoczęta

Robyg wmurował kamień węgielny pod prestiżowy projekt spółki na warszawskim Mokotowie.

Autor: HouseMarket.pl 23 sierpnia 2016 15:46

Grupa Robyg rozpoczęła prace budowlane w prestiżowej warszawskiej inwestycji spółki. Osiedle Green Mokotów budowane jest zgodnie z najwyższymi standardami jakości systemu Smart House, a dodatkowo przyciąga malowniczym położeniem wśród przyrody, z której słynie dzielnica.

W nawiązaniu do charakteru Mokotowa deweloper planuje otoczyć wznoszone budynki zielenią – ma ona stanowić aż 64 proc. powierzchni projektu. Ta część Warszawy jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc na mapie miasta – dlatego nowy projekt Robygu już od początku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Wmurowanie kamienia węgielnego pod Green Mokotów Residence to ważny krok na drodze do powstania wyjątkowej w skali Warszawy inwestycji – uważa Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyga.

Według niego ponad połowę powierzchni będą stanowić tereny zielone, a wkomponowane w nie budynki będą oferować klientom wysoki komfort. Zapewnia, że celem Robyga jest stworzenie osiedla, które będzie dla mieszkańców ważnym element codziennego życia oraz jednocześnie wyjątkową i kompleksową przestrzenią miejską.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych