Grupa Antczak otwiera nowe biuro w Gdańsku

Gdańsk został siedzibą piątego regionalnego oddziału Grupy Antczak - po Kaliszu, Warszawie, Krakowie i Berlinie. Pierwszą inwestycją realizowaną przez biuro na trójmiejskim rynku będzie hotel Holiday Inn Express położony w pobliżu gdańskiego portu lotniczego.

Autor: housemarket.pl 10 maja 2022 12:33

  • Gdańskim biurem Grupy Antczak będzie kierował Krzysztof Trzaska.
  • Wraz z otwarciem piątego oddziału deweloper chce zintensyfikować działalność deweloperską, wykonawczą i inwestycyjną w Trójmieście i całej północnej Polsce.
  • Siedzibą oddziału jest kompleks biurowy BCB Business Park położony w Gdańsku przy ul. Azymutalnej 9.

Grupa Antczak jest jednym z najszybciej rosnących podmiotów na krajowym rynku nieruchomości, realizującym ambitną strategię w sektorach mieszkaniowym, logistycznym, hotelowym oraz najmu instytucjonalnego (PRS). Wywodząca się z Kalisza Grupa jest od wielu lat obecna m.in. w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu, gdzie realizuje projekty jako deweloper mieszkaniowy, a także generalny wykonawca obiektów biurowych, handlowych, hotelowych, magazynowych oraz użyteczności publicznej.

CZYTAJ TEŻ: ANTCZAK DEBIUTUJE W SEGMENCIE PRS 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W 2019 roku Grupa otworzyła oddział w Krakowie, prowadzący działalność w południowej i południowo-wschodniej Polsce. Krakowskie biuro zrealizowało dotychczas szereg projektów we współpracy z wiodącymi polskimi i międzynarodowymi deweloperami przestrzeni magazynowych i operatorami logistycznymi. Z kolei berliński oddział Grupy rozpoczął w 2021 roku inwestycję mieszkaniową klasy premium i skupia się na pozyskiwaniu kolejnych projektów deweloperskich na niemieckim rynku.

- Wraz z otwarciem naszego piątego oddziału chcemy zintensyfikować działalność deweloperską, wykonawczą i inwestycyjną w Trójmieście i całej północnej Polsce. Jesteśmy tu już obecni, m.in. poprzez realizację w Kołobrzegu luksusowego hotelu Baltic Wave pod prestiżową międzynarodową marką Crowne Plaza. W trzecim kwartale tego roku, w sąsiedztwie gdańskiego portu lotniczego, planujemy rozpocząć budowę hotelu pod marką Holiday Inn Express. Cieszę się, że zdobywszy silną pozycję w centralnej i południowej Polsce, będziemy się także rozwijać na Pomorzu, gdzie dostrzegamy ogromny potencjał w segmencie mieszkaniowym, logistycznym, hotelowym oraz PRS – podkreśla Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.

Gdańskim biurem Grupy Antczak będzie kierował Krzysztof Trzaska – menadżer wcześniej związany m.in. z Warbud i międzynarodową Grupą VINCI.

Siedzibą oddziału jest kompleks biurowy BCB Business Park położony w Gdańsku przy ul. Azymutalnej 9, w pobliżu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych