Immobile wypłaci dywidendę

Ostatnie Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Immobile uchwaliło, kolejną - drugą już w historii firmy - wypłatę dywidendy. Nastąpi ona 30 września br.

Autor: housemarket.pl 03 lipca 2017 13:17

Walne Zgromadzenie odbyło się 30 czerwca w należącym do grupy hotelu Focus Premium Pod Orłem w Bydgoszczy. Uczestniczyło w nim ponad 60 osób, w tym 40 akcjonariuszy. W trakcie spotkania zdecydowano o wypłacie 4,52 mln zł z kapitału zapasowego z niepodzielonych zysków z lat ubiegłych. Dzień dywidendy wyznaczono na 31 sierpnia, natomiast jej wypłata nastąpi 30 września. To druga z rzędu dywidenda w giełdowej historii Spółki.

- Nasi akcjonariusze są dla nas niezmiernie ważni, dzięki ich zaangażowaniu możemy realizować strategię i cele biznesowe. Dlatego chcemy, aby partycypowali w naszych sukcesach i po raz kolejny dzielimy się z nimi dywidendą. Chcemy być spółką dywidendową i również w przyszłości dzielić się zyskiem z akcjonariuszami - powiedział Rafał Jerzy, prezes zarządu Immobile.  

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W trosce o wysoką frekwencję inwestorów indywidualnych na Walnym Zgromadzeniu, zarząd spółki pierwszy raz zorganizował Dzień Inwestora. Podczas dwudniowego wydarzenia inwestorzy mieli możliwość poznać przedstawicieli spółek z grupy Immobile. Uczestnicy odwiedzili również zakład produkcji systemów przeładunkowych w Koronowie, plac budowy inwestycji deweloperskiej Platanowy Park i biurowca Immobile K3 w Bydgoszczy oraz hale produkcyjne Makrum. Inwestorzy zapoznali się również z ofertą systemów parkingowych Modulo.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych