Jaguar wchodzi na rynek wtórnyHouseMarket.pl - 28 października 2015 10:30


Do tej pory Jaguar rozwijał się głównie na rynku pierwotnym. Teraz zajmie się również pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym.

Spółka zależna Grupy Jaguar - Jaguar Inwestycje - rozwija nową działalność związaną z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym.

Jaguar Inwestycje nawiązała już stałą współpracę ze wszystkimi największymi serwisami internetowymi zajmującymi się rynkiem wtórnym na rynku nieruchomości.

- Ten nowy segment naszej działalności, tak do końca nie jest nowy. Od zawsze zwracali się do nas klienci po konsultacje i pomoc w sprzedaży swoich nieruchomości, a my to teraz po prostu sformalizowaliśmy. Chcemy rozwijać pośrednictwo w sprzedaży na rynku wtórnym i prawdopodobnie od przyszłego roku konsolidować przychody w grupie kapitałowej - dodaje Wieczorkowski.

Grupa Jaguar zakończyła 2014 r. zyskiem netto na poziomie 753 tys. zł przy przychodach sięgających 1155 tys. zł. W pierwszej połowie br. spółka przeprowadziła dwie emisje obligacji serii D oraz E, z których pozyskała łącznie ponad 2,2 mln zł.