Jakie plany ma Echo Investment na 2022 rok?

Echo Investment ma ambitne plany na przyszły rok. Deweloper planuje skupić się przede wszystkim na projektach w stolicy i uzupełniać swoją ofertę typu destination.

Autor: Housemarket.pl 06 grudnia 2021 08:32

  • Po trzech kwartałach tego roku Grupa Echo-Archicom sprzedała 2 322 mieszkania.
  • Obie firmy rozpoczęły budowę blisko 1,3 tys. mieszkań, a w czwartym kwartale rozpoczną jeszcze blisko 1,4 tys.
  • Grupa Echo-Archicom dołączyła do TOP5 największych deweloperów mieszkaniowych.

Jakie projekty planuje w 2022 roku Echo Investment?

- W 2022 roku skupimy się na pozwoleniach na budowę - mówił podczas konferencji Nicklas Lindberg, prezes Echo Investment - Nasz bank ziemi pozwoli na budowę 15 tys. jednostek w ciągu najbliższych 5 lat.

W ciągu najbliższych 6 miesięcy deweloper planuje uzyskać pozwolenia na budowę w Warszawie dla 3 projektów: Rytm Kabaty (288 mieszkań), Stacja Wola III ( 266 mieszkań) oraz Służewiec (1564 mieszkania).

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Dzięki naszemu bankowi ziemi możemy dużo budować w Warszawie, gdzie brakuje mieszkań. Jednak planujemy się skupić głównie na utrzymaniu marży - podkreślał Nicklas Lindberg.

W 2022 roku w Krakowie Echo Investment skupi się na projektach Bonarka Living II C i D (330 mieszkań) oraz Osiedle ZAM II (98 mieszkań). Będą to projekty wielofunkcyjne. 

W Łodzi Echo planuje uzyskać pozwolenie dla inwestycji Zenit II (277 mieszkań), Fuzja III (160 mieszkań) oraz Wodna (235 mieszkań).

W Poznaniu deweloper będzie budować Esencję (130 mieszkań) oraz Wieżę Jeżyce (259 mieszkań). 

Natomiast we Wrocławiu, gdzie Echo połączył się z aktywnie działającym Archicomem planowanych jest szereg projektu, m.in. Nowa Kępa Mieszkańska (372 mieszkania), Gwarna (83 mieszkania) czy Sady nad Zieloną II (230 mieszkań). 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych