Karolina Opach, Quelle Locum: prace wróciły do normalnego tempahousemarket.pl - 30 czerwca 2020 08:54


- Sytuacja Quelle Locum jest stabilna i nie zmienił tego kryzys związany z epidemią. Pomimo zawirowań związanych z koronawirusem w naszych inwestycjach planujemy zakończenie prac budowlanych wcześniej, niż pierwotnie zakładaliśmy - mówi Karolina Opach, kierownik działu sprzedaży w spółce Quelle Locum.

Karolina Opach wyjaśnia, że pierwszy kwartał roku 2020 był dla spółki Quelle Locum bardzo dobry. Jak mówi, szczególne intensywny był początek roku, ponieważ firmie udało się utrzymać wysokie tempo sprzedaży.

- W ofercie inwestycji Park Leśny Bronowice mamy ostatnie kilkanaście gotowych mieszkań, które powstały w ramach etapu A oraz etap B - te mieszkania zostaną oddane jeszcze w tym roku. Nie zmieniły się również nasze plany związane z poszerzeniem oferty o kolejny etap - nowa pula mieszkań w ramach etapu C zostanie wprowadzona do sprzedaży w ciągu najbliższych tygodni. W 2020 roku planujemy także uruchomić nową inwestycję na Zabłociu - mówi Karolina Opach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dodaje, że w związku z ograniczeniami związanymi z epidemią, firma przez pewien czas skupiła się na zdalnej obsłudze klientów.

- Dajemy możliwość zdalnego zawarcia umowy rezerwacyjnej i z tej opcji skorzystało wielu naszych klientów. Ze względów formalnych, umowy deweloperskie, jak i umowy końcowe wymagają osobistego spotkania w kancelarii - powiedziała Karolina Opach.

Na budowach Quelle Locum, po chwilowym spowolnieniu spowodowanym ograniczoną ilością pracowników, prace wróciły do swojego normalnego tempa, dzięki czemu termin zakończenia budowy etapu B w Parku Leśnym Bronowice jest niezagrożony, a nawet wyprzedza pierwotne założenia.