Kristensen ma za sobą dobry rok

Kristensen Group w minionym roku sprzedał 36 lokali w Apartamentach Bukowa Góra w Wiśle oraz 10 domów w Osadzie Zamkowej w Pasymiu.

Autor: HouseMarket.pl 24 stycznia 2017 12:26

Na 75 lokali w Apartamentach Bukowa Góra w Wiśle (II etap) Kristensen Group sprzedał już 53 apartamenty, z czego 36 w 2016 r. (pozostałe w 2015 r.) Ma tam do dyspozycji 14 wolnych mieszkań, 5 jest zarezerwowanych i czeka na podpisanie umowy notarialnej, a 3 umowy zostaną podpisane w styczniu 2017 r.

– Trochę się obawiam, że jak szybko sprzedamy to, co pozostało w Wiśle, nie będę miał czym się zajmować – śmieje się Jacek Twardowski, dyrektor zarządzający Kristensen Group.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rekordowym miesiącem pod względem sprzedaży był wrzesień, kiedy to aż 10 osób zostało właścicielami apartamentu wakacyjnego w Wiśle.

– W drugiej połowie roku sprzedaż znacznie przyspiesza, tak się dzieje od kiedy pracuję w branży nieruchomości wakacyjnych. Wiosną i latem wielu klientów podejmuje decyzje zakupowe, spędzając weekend lub wakacje w danej miejscowości turystycznej – mówi Jacek Twardowski.

Średnia cena metra kwadratowego w Wiśle wynosiła ponad 8,45 tys. zł brutto, a średnia cena metra kwadratowego przestronnych lokali w najlepszych lokalizacjach z dużymi tarasami nawet ponad 9,3 tys. zł brutto.

II etap Apartamentów Bukowa Góra w Wiśle zostanie oddany do użytku w kwietniu 2017 r.

Równie dobrze wyglądała sytuacja w Osadzie Zamkowej w Pasymiu, gdzie deweloper sprzedał ostatnich 10 domów. – Wszystkie 22 domy znalazły swoich właścicieli – mówi Jacek Twardowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych